Kasia Cichopek świętuje początek wakacji i pokazuje świadectwo córki. Fani bezlitośni: "Aż tak słabe oceny?"

2022-06-27 12:36

Wakacje dopiero się rozpoczęły. Część gwiazd, które mają szkolne dzieci, mocno przeżywała nie tylko samo wystawienie ocen, ale i uroczyste zakończenie roku. Niektóre, jak Edyta Pazura, narzekały na sam system edukacji w Polsce. Inne po prostu się cieszą z tego, że dla ich dzieci nastał czas wesołej zabawy i odpoczynku od obowiązków. Właśnie takie podejście ma Kasia Cichopek, choć fani nie pozostawiają na niej suchej nitki.

Katarzyna Cichopek z córką
Autor: Instagram/ @katarzynacichopek Katarzyna Cichopek jest już na rodzinnym wyjeździe. Dzieci zasłużyły ocenami?

Katarzyna Cichopek ma dwójkę dzieci w wieku szkolnym. Syn, Adam, rozpocznie od września 6. klasę szkoły podstawowej, a córka gwiazdy - Helena - właśnie zakończyła klasę 2. Po piątkowym zakończeniu roku dumna mama wstawiła zdjęcie właśnie z Helenką, zasłoniętą świadectwem promocji do trzeciej klasy. Gwiazda optymistycznie podpisała zdjęcie:

Niech rządzą wakacje!! Brawa i gratulacje dla wszystkich Uczniów i Nauczycieli. A teraz odpoczywajcie i bawcie się dobrze.

Zobacz też: Hakiel szczerze o rozmowach z dziećmi na temat rozwodu. "Rozmawiać trzeba zawsze"

Fani zwrócili uwagę na pewien szczegół, który został szeroko skomentowany. Chodziło oczywiście o brak "czerwonego paska" - oznaczenia świadectw u wzorowych uczniów. 

  • bez paska???
  • I co bez paska też się da.... Gratulacje
  • Plamy od łez? Aż tak słabe oceny?
  • Jaaaa pindole. Można się chwalić świadectwem dziecka bez czerwonego paska? Zaraz na FB pokażę swoich dzieci.

W obronie celebrytki i jej córki stanęło jednak kilka osób, które lepiej znają się na polskim systemie edukacji. W klasach 1-3 nie istnieje bowiem podział na świadectwa z paskiem. W klasie pierwszej szkoły podstawowej dziecko w ogóle nie otrzymuje ocen końcowych, tylko opis postępów. 

  • Takie towarzystwo mądre...pozjadali rozum a nie wiedzą że czerwony pasek jest dopiero od 4 klasy
  • Ale złośliwe baby . Każda mama cieszy się z sukcesów dzieci. A czerwony pasek dopiero od 4 klasy. Dlaczego w ludziach tyle goryczy
Kasia Cichopek łamiącym głosem o dzieciach i wsparciu rodziny