Hakiel szczerze o rozmowach z dziećmi na temat rozwodu. "Rozmawiać trzeba zawsze"

2022-04-08 12:07

Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, był szokiem dla wszystkich. Ich małżeństwo trwało 13 lat, a w związku byli w sumie przez 17. Para była uznawana za wzorowe małżeństwo. Doczekała się dwójki dzieci, które mają teraz 8 i 13 lat. Tancerz komentuje swój rozwód, z perspektywy rodzicielstwa. Jak rozmawia o nim z dziećmi?

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek
Autor: Instagram/ @marcinhakiel Marcin Hakiel komentuje rozmowę z dziećmi o rozwodzie.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się 17 lat temu na planie programu "Taniec z gwiazdami". Ona była znana jako aktorka serialu "M jak miłość", on powoli zdobywał popularność dzięki programowi. Para pobrała się kilka lat później, i wspólnie wychowywała syna i córkę. Dziś ich dzieci są już w wieku szkolnym, a para niedawno poinformowała o rozwodzie

Było to szokiem dla fanów, bo jeszcze kilka tygodni wcześniej para pokazywała zdjecia ze wspólnych ferii spędzonych w górach, a wcześniej z romantycznego Sylwestra w ciepłych krajach. Jak tak nagły rozwód wpłynął na ich dzieci?

Para przeżyła sporo wzlotów i upadków. Swego czasu głośno było między innymi o ich dużych problemach finansowych. Rodzina jednak przetrwała i takie zawirowania. Teraz jednak, wydaje się, że nie ma szans na happy end. 

Przeczytaj: 25 lat badań nad rozwodami - wniosek? „To najgorsza krzywda, jaką możecie wyrządzić dziecku”

Jak dowiedział się Super Express, od znajomego pary, najważniejsze kwestie takie jak opieka nad dziećmi i podział majątku zostały już ustalone.

Ze względu na dobro dzieci nie zamierzają walczyć w sądzie. Marcin nie chce orzekania o winie. Zgodził się na wszystkie warunki Kasi. Najważniejszy jest dla niego spokój dzieci.

Od momentu ogłoszenia rozwodu, Marcin Hakiel jest wyjątkowo aktywny w swoich mediach społecznościowych. Jak wielu celebrytów, urochamia też często na swoim instastories, możliwość zadawania pytań. Nie obyło się więc bez nawiązań do rozwodu. Fani zadawali tancerzowi nie do końca dyskretne pytania.

- Czy został Pan zraniony?

- Jeśli, to pozwoliłem się zranić - odpowiedział Hakiel

Hakiel
Autor: Instagram/ @marcinhakiel Marcin Hakiel na swoim Instastories

Przeczytaj: Jak rozmawiać z dzieckiem o rozwodzie? Przede wszystkim spokojnie i bez kłamstw

Wiele osób jest też zainteresowanych dziećmi rozwodzącej się pary, które pojawiają się dość często na zdjęciach wrzucanych przez nich do sieci. Jeden z fanów zapytał Hakiela.

- Czy i jak rozmawiać z dziećmi o rozstaniu rodziców?

- Rozmawiać trzeba zawsze, dzieci czują i rozumieją więcej niż dorosłym się wydaje. - uciął Hakiel. 

Hakiel
Autor: Instagram/ @marcinhakiel Instastories Marcina Hakiela

Jak zapewnia informator Super Expressu, para dzieli opiekę nad dziećmi naprzemiennie - tydzień są u mamy, a drugi tydzień u taty. Wynika to ponoć w dużej mierze ze zobowiązań zawodowych obydwojga rodziców. 

Zobacz też: Znane mamy w dzieciństwie - Socha, Siwiec, Rozenek, Lewandowska i inne

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się!
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza