Córka Szelągowskiej dorwała się do nożyczek. Niejedna mama przeszła to samo

2023-01-25 10:45

Córka Doroty Szelągowskiej nieźle narozrabiała, bawiąc się w fryzjera. Złapała za nożyczki i obcięła spory pukiel włosów. 5-letnia Wanda najwyraźniej nie miała żadnych oporów, bo obcięte włosy pochodzą z przodu głowy. Jak relacjonuje projektantka, wystarczyło, że zasnęła na 5 minut na fotelu.

Córka Doroty Szelągowskiej nieźle narozrabiała
Autor: Instagram/ @dotindotin Córka Doroty Szelągowskiej nieźle narozrabiała bawiąc się we fryzjera

42-letnia Szelągowska jest mamą dwójki dzieci - syna i córki. Między jej pociechami jest bardzo duża różnica wieku. Syn ma już 22 lata, a córka dopiero 5. Słynąca z prowadzenia wnętrzarskich programów dziennikarka rzadko pokazuje w mediach społecznościowych swoją prywatność. Tym razem jednak ujawniła tragikomiczne zdarzenie, które zna pewnie niejedna mama. 

Zobacz: "Brzuch pierwszy raz od 21 lat na słońcu". Dorota Szelągowska już nie wstydzi się rozstępów

M jak mama: Co powinno umieć 5-letnie dziecko?

Przeczytaj też: 20 gwiazd, które wcześnie zostały mamami

Dorota Szelągowska nie miała łatwego życia prywatnego. Za pierwszego męża wyszła w wieku 20 lat. To z nim ma dorosłego syna. Przez 13 lat była w związku z kompozytorem, Adamem Sztabą, z którym się rozwiodła. Z kolei związek małżeński z ojcem 5-letniej Wandy rozpadł się po 2 latach. 

Dziś specjalistka od urządzania wnętrz otwarcie przyznaje, że najważniejsze są dla niej dzieci. A że syn już wyprowadził się z domu, dziennikarka spędza z małą Wandą dużo czasu sam na sam. Ostatnio pozwoliła sobie na krótką drzemkę w ciągu dnia, której ofiarą był... pukiel blond włosów.

"5 minut. Na tyle odpadłam w fotelu. No może chwilkę dłużej. W tym czasie moja córka podekscytowana jutrzejszą wizytą u fryzjera, postanowiła rozpocząć dzieło. Włosy pochodzą tylko z przodu głowy. Jutrzejszy fryzjerze - współczuję Ci" - napisała żartobliwie na swoim Instagramie.

Musimy przyznać, że na jej miejscu, cieszyłybyśmy się, że ofiarą zabawy nie padły jej własne włosy...

Instagram/ @dotindotin
Autor: Instagram/ @dotindotin Instagram/ @dotindotin