David Beckham zostawił DZIECKO w SAMOCHODZIE w UPAŁ. Media huczą [ZOBACZ FILM]

2014-07-24 13:53

Od kilku dni w mediach publikowane są zdjęcia Davida Beckhama, który zostawił dziecko w samochodzie. Piłkarz w tym czasie poszedł... na siłownię. I choć atmosferę wokół skandalu skutecznie obniżyła rzeczniczka Beckhama, w mediach na nowo rozgorzała dyskusja nad lekkomyślnością rodziców.

Dziecko w samochodzie
Autor: x-news W upały nie wolno zostawiać dziecka w samochodzie. Chyba że jest pod opieką, a w samochodzie działa klimatyzacja.

Po tragicznej śmierci dziewczynki w Rybniku społeczeństwo jest już przeczulone na punkcie pozostawiania dzieci w samochodach w upał. Jak się okazuje, nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

>> Jak nie zapomnieć o DZIECKU W SAMOCHODZIE? [PORADY RATOWNIKA] >>

W ostatnich dniach w mediach pojawiły się informacje, że jeden z najpopularniejszych piłkarzy świata pozostawił dziecko w samochodzie, a sam poszedł na... siłownię. Bohaterem skandalu stał się David Beckham, a pozostawionym dzieckiem - 9-letni syn Cruze.

Nie pomogło oświadczenie rzeczniczki, która poinformowała, że w samodzie była włączona klimatyzacja, a chłopcem opiekowała się niania. Plotkarskie media nie wycofały się z oskarżeń i stwierdziły, że zachowanie Beckhama powinno być przestrogą dla lekkomyślnych rodziców.

Zobacz FILM:

Agencja TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza