Doda znowu poruszyła temat dzieci. Fanki doradzają: "zamroź jajeczka"

2022-11-28 10:30

Dorota Rabczewska jest na wakacjach w Wietnamie z nowym partnerem - Dariuszem Pachutem. Gwiazda na bieżąco wrzuca do sieci wiele zdjęć z tego pobytu. Jedno z nich wzbudziło spore poruszenie i na nowo rozgrzało plotki na temat planów macierzyńskich piosenkarki. Czyżby u boku nowego ukochanego gwiazda zmieniła swoje wcześniejsze deklaracje?

Doda poruszyła temat dzieci na wakacjach z nowym partnerem. Padły nawet słowa o zamrożeniu jajeczek
Autor: Instagram/@dodaqueen Doda poruszyła temat dzieci na wakacjach z nowym partnerem. Padły nawet słowa o zamrożeniu jajeczek

Doda po wielu zawodach miłosnych oraz dwóch nieudanych małżeństwach z Radosławem Majdanem i Emilem Stępniem, o których w ostatnich miesiącach szeroko opowiadała w swoim telewizyjnym show "Doda. 12 kroków do miłości", w końcu odnalazła upragnione spokój i uczucie. Szczęście odnalazła u boku Dariusza Pachuta (byłego partnera Doroty Gardias).

Para wyjechała na egzotyczne wakacje do Wietnamu, które skrupulatnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Na jednym ze zdjęć piosenkarka pokazała się z małym dzieckiem, które trzyma w ramionach.

Przeczytaj także: Mamy złe na Włodarczyk, bo boi się o Milana: "na placach zabaw sporo agresji"

Kamila Kamińska o swoim macierzyństwie: Karmienie piersią to dar

Doda pokazuje zdjęcie z małym dzieckiem

Na fotografii widać, jak roześmiana artystka trzyma na rękach wietnamskiego chłopca, który doskonale czuje się w jej ramionach. Zdjęcie sprowokowało fanów do komentowania. Niektórzy odebrali je jako formę deklaracji.

Doda od lat publicznie wypowiada się, że świadomie podjęła decyzję o tym, że nie będzie mieć dzieci. Teraz jej zdjęcie z wakacji mogło zostać odebrane przez obserwatorów jako zmiana zdania na temat planów macierzyńskich. Opis pod zdjęciem nie pozostawia jednak żadnych złudzeń.

No i co ja poradzę, że dzieci mnie lubią? „Pasuje ci, byłabyś cudowną mamą” za 3,2,1 – napisała gwiazda.

Fani jednak nie dają za wygraną i cały czas doradzają swojej idolce:

Ten młody uroczy, pasuje Ci. Widać, że jesteś tak szczęśliwa, że dziecko dałoby Ci jeszcze więcej szczęścia.

Czasami bywa tak, że spotkasz tę właściwą osobę i poczujesz instynkt... Nigdy nic nie wiadomo – pisali.

Jedna z internautek poszła nawet o krok dalej i wprost doradziła Dodzie, by zamroziła swoje jajeczka.

Dorota zamroź jajeczka – napisała.

Ten komentarz nie spodobał się innym obserwatorom, ale sama piosenkarka nie odniosła się do niego. Widać, że ma cały czas takie samo zdanie na temat macierzyństwa i nie zamierza go zmieniać nawet u boku nowego partnera.

Przeczytaj także: Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" pierwszy raz mówi o ojcu swojej córki. Rozwiewa wątpliwości

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza