Doda powiedziała, dlaczego nie planuje zostać matką. „Ja tego nie mam, a dziecko na to zasługuje”

2022-12-02 10:57

Doda to jedna z nielicznych gwiazd, która od dawna w sposób otwarty deklaruje, że nigdy nie będzie miała dzieci. Jest to jej świadomy i głęboko przemyślany wybór – o czym nie boi się mówić publicznie. Fani biją jej brawo. „Szkoda, że najbardziej odpowiedzialnie o dzieciach myślą ci, którzy tych dzieci nie posiadają” – piszą.

Doda powiedziała, dlaczego nie planuje zostać matką. „Ja tego nie mam, a dziecko na to zasługuje”
Autor: Instagram/@dodaqueen Doda powiedziała, dlaczego nie planuje zostać matką. „Ja tego nie mam, a dziecko na to zasługuje”

Chociaż słowa o tym, że Doda nie planuje zostać mamą, padały z jej ust już niejednokrotnie i wydawałoby się, że jest to już zamknięty temat, to w dalszym ciągu dziennikarze zadają je gwieździe, a ona cierpliwie odpowiada.

Przeczytaj: Doda znowu poruszyła temat dzieci. Fanki doradzają: "zamroź jajeczka"

Najczęstsze błędy wychowawcze, które popełniają rodzice

Doda o posiadaniu dzieci: „To nie jest torebka”

Temat dzieci wrócił w podcaście Karola Paciorka „Imponderabilia”. Doda wyjaśnia w nim dokładnie, dlaczego nigdy nie zdecyduje się na macierzyństwo.

Sama prokreacja, rodzenie, rozmnażanie nie jest żadną sztuką. Sztuką jest wychowanie i później opieka nad osobą tak, żeby wychować ją na mądrą kochaną osobę, a nie pie... laptopem, czy telefonem i zajmij się sobą, bo "ładne będziecie mieli dzieci". To nie jest torebka, że ładne będziemy mieli dzieci i walniemy w kąt i zatrudnimy trzy niańki. To jest świadomy wybór później pracy 24 h, bo to jest praca, ale jako praca nie może być przez matkę postrzegana. Poświęcenie ma wynikać z miłości i chęci oddania siebie dla drugiej osoby. Ja tego instynktu nie mam, a dziecko na to zasługuje – przyznała Doda.

Wokalistka podkreśliła także, że decyzja o posiadaniu dzieci musi wynikać ze szczerej chęci, a nie z przeświadczenia, że tak trzeba lub tak wypada.

Fani dziękują Dodzie za jej słowa o macierzyństwie

Nagranie z piosenkarką, o tym, jak mówi dlaczego, nie zdecyduje się na dzieci, stało się hitem TikToka. Pod video pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci dziękują Dodzie za jej słowa. Nie ukrywają także, że są pod wielkim wrażeniem jej dojrzałości w tym temacie.

  • I tu jest przykład że nie mając dziecka, można być mądrzejszym od miliona rodziców. 
  • Szkoda, że najbardziej odpowiedzialnie o dzieciach myślą ci, którzy tych dzieci nie posiadają. 
  • Szkoda, że mało kto to ma taki pogląd na temat rodzicielstwa 
  • Ona jest bardzo ale to bardzo świadomą osobą z otwartym umysłem. 99 procent rodziców nie wie, na co się decyduje, decydując się na dziecko – czytamy w komentarzach.

Przeczytaj także: "Przechodziłam przez in vitro dwukrotnie". Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy zdobyła się na wyznanie

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza