DRUGA CIĄŻA Kate Middleton: księżna Kate jest już w drugim trymestrze?

2014-09-10 12:30

Kate Middleton i książę William spodziewają się drugiego dziecka. I choć według oficjalnych informacji poród przewidziany jest w pierwszej połowie 2015 roku, media spekulują, że księżna Cambridge może być już w drugim trymestrze.

Kate Middleton
Autor: materiały prasowe Księżna Kate spodziewa się drugiego dziecka. Na razie nie wiadomo, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka.

To już pewne - będzie drugie royal baby. Informację o ciąży Kate Middleton potwierdziła rodzina królewska. - Ich książęca wysokość, książę i księżna Cambridge, z dumą ogłaszają, że księżna Cambridge spodziewa się drugiego dziecka. Wiadomość ta uradowała królową i członków obu rodzin - taka informacja pojawiła się na oficjalnym fanpejdżu rodziny królewskiej na Facebooku.

Druga ciąża Kate Middleton: poród wkrótce?

Termin porodu przewidywany jest na pierwszą połowę 2015 roku. Media jednak spekulują, że może to być fałszywa informacja, a Kate Middleton może być już w drugim trymestrze!

>> Najpiękniejsze dzieci gwiazd. Zobacz dzieci, którymi zachwyca się świat >>

Gdyby to był bowiem początek, rodzina królewska nie ogłosiłaby publicznie tej informacji, a księżna Cambridge musiałaby zrezygnować z oficjalnych wizyt. Tymczasem wciąż oficjalnie nie odwołano wizyty na Malcie, która ma się odbyć 25 września. Jeśli do niej dojdzie, Kate Middleton musi znajdować się w drugim trymestrze ciąży, umożliwiającym bezpieczne podróżowanie.

Dzień Dobry TVN/x-news