DRUGA CIĄŻA Kate Middleton: księżna Kate jest już w drugim trymestrze?

Kate Middleton
Autor: materiały prasowe Księżna Kate spodziewa się drugiego dziecka. Na razie nie wiadomo, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka.

Kate Middleton i książę William spodziewają się drugiego dziecka. I choć według oficjalnych informacji poród przewidziany jest w pierwszej połowie 2015 roku, media spekulują, że księżna Cambridge może być już w drugim trymestrze.

To już pewne - będzie drugie royal baby. Informację o ciąży Kate Middleton potwierdziła rodzina królewska. - Ich książęca wysokość, książę i księżna Cambridge, z dumą ogłaszają, że księżna Cambridge spodziewa się drugiego dziecka. Wiadomość ta uradowała królową i członków obu rodzin - taka informacja pojawiła się na oficjalnym fanpejdżu rodziny królewskiej na Facebooku.

Druga ciąża Kate Middleton: poród wkrótce?

Termin porodu przewidywany jest na pierwszą połowę 2015 roku. Media jednak spekulują, że może to być fałszywa informacja, a Kate Middleton może być już w drugim trymestrze!

>> Najpiękniejsze dzieci gwiazd. Zobacz dzieci, którymi zachwyca się świat >>

Gdyby to był bowiem początek, rodzina królewska nie ogłosiłaby publicznie tej informacji, a księżna Cambridge musiałaby zrezygnować z oficjalnych wizyt. Tymczasem wciąż oficjalnie nie odwołano wizyty na Malcie, która ma się odbyć 25 września. Jeśli do niej dojdzie, Kate Middleton musi znajdować się w drugim trymestrze ciąży, umożliwiającym bezpieczne podróżowanie.

Dzień Dobry TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE