Dzieci Cristiano Ronaldo przeszły piekło. Matka opowiada: "Były prześladowane i bite"

2023-03-27 14:20

Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo, udzieliła wstrząsającego wywiadu, w którym przyznała, że jej pięcioro dzieci przeszło piekło. Maluchy były prześladowane, szykanowane i bite.

Cristiano Ronaldo z rodziną
Autor: georginagio/Instagram Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo wychowują pięcioro dzieci

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo mają pięcioro dzieci: Cristiano Juniora, Evę, Mateo, Bellę Esmeraldę i Alanę Martinę. Celebrytka udzieliła wywiadu dla "El Hormiguero", w którym wyznała, że ich dzieci były regularnie bite i że ona sama stosuje dość surowe zasady wychowania. Wywiad zszokował opinię publiczną.

Dzieci Cristiano Ronaldo surowo wychowywane

Georgina Rodriguez wyznała, że razem z Cristiano Ronaldo starają się wychowywać dzieci dość surowo, by twardo stąpały po ziemi i nie przyzwyczajały się zbyt mocno do luksusu. Uczy je, że nie wolno marnować jedzenia, uświadamia, że wiele dzieci na świecie głoduje i że one również kiedyś mogą znaleźć się w takiej sytuacji. Jeśli dzieci nie zjedzą całej porcji obiadu, muszą dokończyć ją na podwieczorek lub na kolację. Jeśli to nie pomaga, kobieta włącza im filmy o głodujących dzieciach.

I choć surowe metody wychowawcze pary mogą zaskakiwać, nie wywołały one takiego szoku, jak to, co celebrytka powiedziała później. W programie telewizyjnym przyznała, że dzieci są regularnie bite.

Bite i prześladowane w szkole

Matka przyznała, że choć z piłkarzem uczą dzieci, że przemoc nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem, to wiele razy zdarzało się, że maluchy wracały do domu z płaczem. "Są regularnie bite w szkole i nigdy nie stawiają oporu" - powiedziała w "El Hormiguero". Dzieci płacą cenę za popularność ojca. Rodzice oczywiście nie stosują wobec nich przemocy, natomiast rówieśnicy nie radzą sobie z zazdrością i szykanują ich ze względu na to, że ich ojciec jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie.

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo są razem od 2016 roku, ale publicznie po raz pierwszy pojawili się razem na początku 2017 roku. Para wspólnie wychowuje troje dzieci piłkarza oraz wspólne bliźnięta. Z racji częstych wyjazdów Ronaldo, to Rodriguez skupia się na wychowaniu dzieci, pomaga im w nauce i spędza z nimi czas.

Czytaj: Ile oni mają dzieci? Dzieci polskich gwiazd, którzy walczą z niżem demograficznym