Ewa Farna pokazuje, jak wygląda codzienność z dwójką małych dzieci. “Sukcesem jest jak umyję włosy”

2022-04-13 12:22

Piosenkarka miesiąc temu została po raz drugi mamą. Na moment zniknęła z mediów społecznościowych. Teraz wróciła, by bez lukru pokazać, jak wygląda jej codzienność z trzylatkiem i niemowlęciem na pokładzie. Nie ukrywa, że czasem sytuacja wymyka się spod kontroli...

Ewa Farna jest szczęścliwą mamą Artura i Elli
Autor: Instagram/@ewa_farna93 Ewa Farna jest szczęścliwą mamą Artura i Elli

Ewa Farna zamieściła na Instagramie swoje selfie z łazienki. Gwiazda pozuje na nim w zwykłych czarnych spodniach dresowych i luźnym t-shircie. Nie przejmuje się też brakiem makijażu i ładnej fryzury.

Przeczytaj także: Zborowska zachęca do doceniania ciała po ciąży. Jedną z "fanek" poniosło

Zdjęcie komentuje słowami:

“Góry niezłożonego prania, wiecznie pełna zmywarka, kiedy nie przewijasz - myjesz nocnik, kiedy nie karmisz - gotujesz obiad.”

“Twój feed na instagramie jest zaniedbany i skończony. Tak jak ty sama- ale z tym się trzeba liczyć, energia jest dziś droga” – kontynuuje.

Dla wokalistki “sukcesem jest, kiedy umyje włosy”. Mimo to nie narzeka na swoją sytuację.

“Wtedy i tak sobie uświadamiam, że wszystko co wokół siebie mam, jest jednym dużym szczęściem” – tymi słowami kończy swój post.

Jej fanki dziękują jej za pokazanie realiów, z jakimi mierzy się każda “zwykła” mama. “Natural. Prawdzie życie… I za tą prawdę Cię cenię”. Nie szczędzą też Ewie komentarzy, że pięknie wygląda, mimo zmęczenia.

Ewa Farna i jej rodzina

Przypomnijmy, że Ewa Farna ma dwójkę maluszków. Po raz pierwszy została mamą w 2019 roku, kiedy na świat przyszedł jej syn-Artur. Zaś 6 marca tego roku piosenkarka urodziła córkę Ellę. Ojcem dzieci jest mąż gwiazdy – gitarzysta z jej zespołu Martin Chobot, którego Ewa Farna poślubiła w 2017 roku.

Przeczytaj także: Ewa Farna urodziła drugie dziecko. Młoda mama wygląda przepięknie