Zborowska zachęca do doceniania ciała po ciąży. Jedną z "fanek" poniosło

2022-04-11 12:47

Zosia Zborowska napisała wpis o ciało-pozytywności. Wiele fanek dziękowało jej za szczerość z jaką prowadzi swoje media społecznościowe. Nie było zaskoczeniem, że problemy i kompleksy o jakich pisała aktorka, ma większość młodych matek. Nie ominął jej jednak hejt. Jedna z fanek napisała jej okropną wiadomość.

Zofia Zborowska
Autor: Instagram/ @zborowskazofia Zosia Zborowska napisała wpis o ciało-pozytywności. Teraz mierzy się z hejtem.

Zosia Zborowska nie lukruje macierzyństwa w swoich mediach społecznościowych. Jest mamą niespełna 9-miesięcznej Nadzi, a już od początku ciąży pokazuje blaski i cienie bycia mamą. Właśnie to cenią w niej fanki.

Ostatnio na swój instagramowy profil wrzuciła zdjęcie prosto z Brazylii, gdzie przebywa w odwiedzinach u siostry. Aktorka pokazała się w bikini i pareo, a na zdjęcie narzuciła filtr z tęczowymi rozstępami. Pod zdjęciem zaś pojawił się szczery opis odczuć kobiety, której ciało zmieniła ciąża.

Hej, Wiem ile pracy Cię kosztuje polubienie swojego ciała na nowo, w końcu tyle przeszło przez ostatnie 1,5 roku, już nie jest takie zbite jak kiedyś, pojawiły się rozstępy na brzuchu, trochę więcej skórki na nogach no i tłuszczu…

Przeczytaj też: "Mama w pracy". Zborowska pozuje z laktatorem, a fanki komentują surowo

Jak przyznaje Zofia, ciało się zmienia, ale warto zawsze pamiętać, że było domem dla maleńkiego człowieka, który był tego wart:

ALE to samo ciało wyprodukowało pięknego człowieka, karmi go, nosi, tuli…dziewczyny! Bądźmy dla siebie dobre i wyrozumiałe, jesteśmy heroskami, oczywiście zachęcam Was do uprawiania sportu, picia wody i zdrowego odżywiania się ale też dajmy sobie trochę luzu! W końcu szczęśliwa mama to szczęśliwe bobo.

Pod postem pojawiły się same pozytywne komentarze, jednak po jakimś czasie, aktorka wrzuciła na swoje instastories wiadomość prywatną od jednej z użytwkoniczek serwisu:

Z perspektywy... nic się nie zmieniło pod sufitem. Patrzeć na panią nie można, brzydka, gruba i obleśna. Internet powinni pani wyłączyć. Ciekawe, co by pani robiła. Fuj

Najgorzej, że takie słowa napisała jej druga matka. Jak wspomina Zborowska w rozmowie z dziendobry.tvn.pl:

Taki komentarz zawsze świadczy o osobie, która go pisze i o jej stosunku do samej siebie. Osoba szczęśliwa i spełniona nie napisałaby takiego komentarza drugiej, obcej osobie. Czy zrobiło mi się przykro? Tak, ale głównie dlatego ze napisała mi to druga matka.

Dowiedz się: Idealne ciało po porodzie? Mama z Instagrama pokazuje, jak oszukują nas zdjęcia influencerek

Zabiegi chirurgii plastycznej poprawiające wygląd piersi i brzucha po ciąży
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza