Gwit przestraszyła fanów. Wiele ciężarnych ma teraz ten sam problem

2023-01-05 15:23

Ciężarna Dominika Gwit skarży się na coraz więcej dolegliwości ciążowych. Już w Sylwestra, została w domu z myślą jedynie o odpoczynku. Jej fani doskonale wiedzą, że poród aktorki zbliża się wielkimi krokami. Ostatnio nieźle przestraszyła swoich obserwatorów na Instagramie.

Dominika Gwit
Autor: Instagram/ @dominikagwit Ciężarna Dominika Gwit skarży się na coraz więcej dolegliwości ciążowych.

O swojej ciąży, Dominika Gwit poinformowała na początku sierpnia. Nie kryła wówczas, że długo starała się o dziecko, a w osiągnięciu celu wspomagała ją klinika leczenia niepłodności. 34-letnia aktorka pisała wówczas na swoim Instagramie:

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. 

Wiadomo więc, że już wtedy była w ciąży od dłuższego czasu. Właśnie dlatego, obserwatorzy jej poczynań w mediach społecznościowych wciąż dopatrują się dowodów na to, że właśnie rodzi. 

Dominika Gwit o udziale w “Fort Boyard”

Sprawdź: Dominika Gwit wybrała już wózek dla synka. Znamy jego markę, model i cenę

Gwit jest wyjątkowo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Kilka razy dziennie publikuje relacje na swoim InstaStories. Nic dziwnego, że w momencie, gdy zamilkła na dłuższy czas, fani myśleli, że albo już urodziła, albo coś się stało. 

Jeszcze nie kochani, jeszcze nie. Ale się nie odzywam, bo dzisiaj miałam dzień spania. Ja wiem, że czekacie, bo piszecie do mnie non stop wiadomości, jak się tylko nie odzywam - czy to już. Więc nie, jeszcze nie. Naprawdę dam znać kochani, dam znać. - poinformowała dziś zaspana przyszła mama w jednej z relacji. 

Nie ma co się dziwić aktorce. Aktualne, drastyczne zmiany pogodowe powodują wzmożoną senność nie tylko u ciężarnych. Choć to właśnie one mogą gorzej znosić złe warunki atmosferyczne. 

Dominika Gwit z wykształcenia początkowo była dziennikarką, później dopiero zdała egzamin aktorski. Znana jest z takich filmów jak "Galerianki", czy popularnych seriali - "Przepis na życie", "Kowalscy kontra Kowalscy". Jej pasją jest też teatr. Słynie między innymi z roli w popularnym spektaklu komediowym - "Szalone nożyczki".

Zobacz: Ciężarna Dominika Gwit chudnie w oczach. Pokazała najnowszą ciążową sesję