Dominika Gwit jest w ciąży. "Pan Bóg wysłuchał naszych próśb"

2022-08-10 8:37

Dominika Gwit to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Jest charakterystyczna i zazwyczaj wciela się w role wesołych koleżanek z pracy, szczerych przyjaciółek itp.. Mimo sukcesów zawodowych, przez lata w mediach komentowana była głównie jej waga. Gwiazda w pewnym momencie życia drastycznie schudła. Teraz jednak jej życie odmienia się za sprawą upragnionego dziecka. Szczerze gratulujemy!

Dominika Gwit
Autor: Instagram/ @dominikagwit Dominika Gwit przekazała radosną nowinę - spodziewa się dziecka

34-letnia Dominika Gwit właśnie poinformowała o swojej pierwszej ciąży. To wielkie szczęście dla aktorki i jej męża, którzy od lat nie ukrywali, że marzą o dziecku. Teraz za pomocą mediów społecznościowych przekazali wesołą nowinę. Zgodnie z opisem zdjęcia można wywnioskować, że to już zaawansowana ciąża. 

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. 

Gadaj Zdrów, odc. 1 In-vitro

Dowiedz się: "Jestem otyłą ciężarną". Możesz czuć się dobrze i wyglądać pięknie, ale to nadal ciąża podwyższonego ryzyka

W swoim wpisie Gwit odniosła się także do wieloletnich starań o dziecko, dziękując przy tym klinice, w której była leczona.

Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy (...)

Przeczytaj: Przestańcie komentować nasze brzuchy i wygląd w ciąży

Dominika Gwit z wykształcenia, początkowo była dziennikarką, później dopiero zdała egzamin aktorski. Znana jest z takich filmów jak "Galerianki", czy popularnych seriali - "Przepis na życie", "Kowalscy kontra kowalscy".

Dominika Gwit
Autor: Instagram/ @dominikagwit Dominika Gwit

Od 2016 roku jest w związku z Wojciechem Dunaszewskim, montażystą telewizyjnym, z którym wzięła ślub w 2018 roku. 

Aktorka od lat otwarcie zmaga się z zespołem metabolicznym