Imię córki Tomaszewskiej bije rekordy popularności. Kryje się za nim urocza historia

2024-02-12 14:38

Małgorzata Tomaszewska jest już w zaawansowanej ciąży ze swoim drugim dzieckiem. Wiadomo, że gwiazda spodziewa się dziewczynki, ale to nie koniec wieści z jej prywatnego życia. Znana prezenterka w jednym z najnowszych wywiadów wyjawiła, jakie imię będzie nosić jej córeczka. Od lat pnie się ono w górę rankingów popularności.

Małgorzata Tomaszewska jest w zaawansowanej ciąży
Autor: Instagram/ @malgorzata_tomaszewska Małgorzata Tomaszewska jest w zaawansowanej ciąży

O Małgorzacie Tomaszewskiej i jej ciąży zrobiło się głośno przy okazji zwolnienia z "Pytania na śniadanie". Prezenterka była już wówczas w zaawansowanej ciąży. Od fanów otrzymała mnóstwo wsparcia w tej trudnej sytuacji.  

"Organizm mamy zniesie wszystko dla swojego dziecka. Bardzo dziękuję za wasze ogromne wsparcie" - pisała w tamtym czasie za pośrednictwem Instagrama. 

Teraz gdy jej ciąża zbliża się ku końcowi, znana mama zdradziła imię dla swojej córeczki i uroczą historię, jaka wiąże się z jego wyborem.

Przeczytaj też: Tomaszewska ma pomysł na przyspieszenie porodu. Będziecie zaskoczeni

Spis treści

  1. Drugie dziecko Małgorzaty Tomaszewskiej to córeczka
  2. Imię córki Tomaszewskiej
Jan Tomaszewski ostro o Lewandowskim i Barcelonie

Drugie dziecko Małgorzaty Tomaszewskiej to córeczka

Córka znanego, polskiego bramkarza, Jana Tomaszewskiego, jest już mamą 7-letniego synka o imieniu Enzo. Prezenterka ma za sobą dwa małżeństwa: z kierowcą Słominą oraz Ahmetem Seyfi Yigit Tarcim z Turcji. To właśnie drugi mąż jest ojcem małego Enzo. W 2022 roku para postanowiła się jednak rozwieść. Właśnie dlatego wieść o ciąży Tomaszewskiej była dość dużym szokiem w mediach. 

Znana mama nie zamierza ujawniać tożsamości swojego aktualnego partnera. Wygląda jednak na to, że jest bardzo szczęśliwa. Pod jednym ze swoich ostatnich postów na Instagramie napisała:

"Moje marzenie z dzieciństwa - o kochającej się, dużej rodzinie. Tylko tyle i aż tyle. A tak naprawdę wszystko".

Imię córki Tomaszewskiej

Wiadomo, że córka Małgorzaty Tomaszewskiej, która już niebawem pojawi się na świecie, będzie miała na imię Laura. Imię to wybrał dla dziewczynki jej starszy brat. 

- "Kocham cię Laurka" - to były pierwsze słowa, jakie nasz synek wypowiedział do brzuszka. I wtedy już wiedzieliśmy, że spośród wszystkich propozycji to jest właśnie imię dla naszej córeczki. Laura - wyznała gwiazda w rozmowie z portalem Plejada.

Imię Laura to trzecie, najczęściej nadawane imię dziewczęce w 2023 roku. W samym pierwszym półroczu otrzymało je 2450 dziewczynek.  

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza