Tomaszewska ma pomysł na przyspieszenie porodu. Będziecie zaskoczeni!

2024-02-15 10:21

Ostatnie chwile przed porodem to wyczekiwanie, które zna większość mam. Sposoby na przyspieszenie narodzin można mnożyć w nieskończoność. Zabawną zależność zauważyła ostatnio Małgorzata Tomaszewska. Prezenterka jest w zaawansowanej ciąży ze swoim drugim dzieckiem. Pierwsze, jak się okazuje, urodziła w zabawnych okolicznościach.

Małgosia Tomaszewska jest już w zaawansowanej ciąży.
Autor: Instagram Screenshot Małgosia Tomaszewska jest już w zaawansowanej ciąży.

9. miesiąc ciąży dłuży się większości mam. Brzuch jest coraz większy, więc codzienne funkcjonowanie jest bardzo trudne. Do tego chcemy mieć już poród za sobą i nie możemy doczekać się swojego maluszka. 

Aktualnie, wśród znanych mam na końcówce ciąży są Paulina Rzeźniczak, Marta Paszkin i Małgorzata Tomaszewska. Ta ostatnia napisała wczoraj o zabawnym pomyśle na przyspieszenie porodu. Była prezenterka "Pytania na śniadanie", która ma już 7-letniego synka Enzo, wspomniała jego narodziny z którym związany jest aktor i muzyk - Sławomir. 

Dowiedz się: Imię córki Tomaszewskiej bije rekordy popularności. Kryje się za nim urocza historia

Spis treści

  1. Zabawny pomysł na przyspieszenie porodu
  2. Życie prywatne Małgorzaty Tomaszewskiej
Sławomir i Kajra: „Rozwodu nie będzie. Przysiegaliśmy i tak będzie do końca”

Zabawny pomysł na przyspieszenie porodu

Córka znanego polskiego bramkarza, Jana Tomaszewskiego, była prezenterką "Pytania na śniadanie" z którego zwolniono ją gdy była już w ciąży. Wcześniej, także pracowała w mediach. Jak się okazuje, w 2017 roku, będąc z zaawansowanej ciąży ze swoim synem, przeprowadzała wywiad ze Sławomirem. Jak zażartowała na swoim Insta Stories:

"I teraz ciekawostka. Rok 2017. Moja ostatnia rozmowa przed porodem była właśnie ze Sławomirem. Czyli gdybyśmy się teraz spotkali..." - zażartowała prezenterka, oznaczając w swojej rolce zarówno Sławomira jak i jego żonę Kajrę. 

Wygląda na to, że w poprzedniej ciąży Tomaszewska pracowała do samego rozwiązania i niemalże prosto z pracy trafiła na porodówkę. 

Życie prywatne Małgorzaty Tomaszewskiej

Ostatnio, znana mama zdradziła imię, które będzie nosić jej córka. Wybrał je mały Enzo, który od początku uznał, że w brzuchu mamy rośnie Laura.

Prezenterka nadal jednak ukrywa, kim jest ojciec jej drugiego dziecka. Postanowiła ukrywać tożsamość mężczyzny. Tomaszewska ma za sobą dwa małżeństwa: z kierowcą Słominą oraz Ahmetem Seyfi Yigit Tarcim z Turcji, który jest tatą Enza. Para rozwiodła się w 2022 roku. 

Instagram/ @malgorzata_tomaszewska
Autor: Instagram/ @malgorzata_tomaszewska Instastories Małgorzaty Tomaszewskiej
Instagram/ @malgorzata_tomaszewska
Autor: Instagram/ @malgorzata_tomaszewska Instastories Małgorzaty Tomaszewskiej