Internauta zarzucił, że jest zaniedbana. Odpowiedź Żebrowskiej zrobi wam dzień

2023-11-15 16:00

Humor Oli Żebrowskiej jeszcze nigdy nas nie zawiódł. Nie da się jej też odmówić dystansu do siebie i własnego ciała. Widzieliśmy już intymne kadry jej karmienia, nawet na toalecie, a od zdjęć torsu jej męża, które wrzuciła z okazji Dnia Mężczyzn internet zapłonął. Teraz humorystycznie odpowiada na zarzut o "zaniedbaniu". Zabawne, co widać w tle zdjęcia...

Żebrowska odpowiada na zarzuty o zaniedbaniu.
Autor: Instagram/ @olazebrowska Żebrowska odpowiada na zarzuty o zaniedbaniu.

"Melduję, że dziś umyłam nie jeden, a trzy tyłki. I to po kilka razy każdy" - napisała Ola Żebrowska pod zdjęciem z łazienki na którym pozuje w staniku i ręczniku na głowie. Wspomnianą pupę widać nawet w tle zdjęcia, odbijającą się w lustrze. 

36-letnia żona znanego aktora, Michała Żebrowskiego odpowiedziała w ten sposób na atak na siebie i kilka swoich koleżanek z show-biznesu, który pojawił się na innym profilu. Znana mama odpowiedziała w punkt, broniąc siebie i innych kobiet jednocześnie, a przy tym pokazując, że za nic ma podobne komentarze. 

Przeczytaj też: "4 dzieci i sam seks w głowie". Żebrowski staje w obronie żony jako "prokreator generalny"

Zaniedbana po ciąży? Jak reagować na takie komentarze "Zaczeło się"

Zobacz: Ola Żebrowska znowu szokuje. Pokazała rodzinne zdjęcia: "Dawno nie było golasów"

Dyskusja na profilu Joanny Koroniewskiej

Temat zaniedbania do którego odniosła się Żebrowska pojawił się na instagramowym profilu Joanny Koroniewskiej. Jeden z użytkowników napisał komentarz do rolki, na której aktorka jest w dresie, bez makijażu i z lekkim nieładem na głowie. Jak większość kobiet będąc w domu...

"Pani to taki typ jak Zborowska i Żebrowska. Totalne zaniedbanie i non stop głupie miny. Kiedy nowa rola?" - skrytykował internauta.

Na odpowiedź aktorki nie trzeba było długo czekać. Nie zabrakło jednak w niej sarkazmu.

"W lutym zapraszam do kina na moją premierę. A co do wymienionych zacnych koleżanek - ja naprawdę przysięgam. My się myjemy i to często" - skwitowała Koroniewska dodając całe mnóstwo roześmianych emotikonek. 

Ciałopozytywna Żebrowska z chęcią odpowiedziała

Nie trzeba było długo czekać na komentarz wywołanej do tablicy Oli Żebrowskiej. Pisząc o trzech tyłkach, które umyła, nawiązuje do siebie i dwójki swoich młodszych dzieci, 3-letniego Feliksa i rocznej Łucji. 

Na zdjęciu znana mama jest bez makijażu, a w lustrze odbija się jej pupa. To kolejny raz, kiedy influencerka za nic ma zarzuty speszonych jej "epatowaniem nagością".

Nic dodać, nic ująć. My tym czasem dziękujemy wszystkim trzem wspomnianym przez internautę znanym mamom, za to, że pokazują prawdziwą kobiecość i nieidealne życie mam. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza