Jako dzieci budziły zachwyt całego świata. Jak wyglądają dziś?

2023-03-09 12:20

Co jakiś czas pojawiają się nowe zdjęcia dzieci, które media okrzyknęły najpiękniejszymi w kraju, na świecie czy w danym roku. Kilkuletnie ślicznotki natychmiast rozpoczynają karierę w świecie modelingu, a wiele z nich kontynuuje ją aż do dorosłości. Jak wyglądają najpiękniejsze dziewczynki świata po latach?

Dziewczynka
Autor: Instagram.com / official_laneya_grace Jako dzieci budziły zachwyt całego świata. Jak wyglądają dziś?

W dobie mediów społecznościowych nie trudno znaleźć nową gwiazdę. Rodzice chętnie publikują zdjęcia swoich dzieci, zwłaszcza, gdy mają one wyjątkową urodę, promują też ich zdjęcia w agencjach modelingu, gdzie są wyłapywane przez fotografów i twórców reklam.

Wiele dzieci o nieprzeciętnej urodzie trafia jako małe modelki na okładki magazynów, bierze udział w sesjach reklamowych i filmach. Tak rozpoczyna się kariera, która w wielu przypadkach ciągnie się aż do dorosłości. "Sprzedawanie" wizerunków dzieci do reklam jest kontrowersyjne i często krytykowane. Same dziecięce gwiazdy w dorosłym wieku nie raz przyznają, że praca na wybiegu od małego odebrała im dzieciństwo. Ale też zapewniła sławę, pieniądze i karierę.

Jak zaczęła się popularność najpiękniejszych dzieci i jak wyglądają teraz najsławniejsze dziecięce modelki?

Milena i Marta - najpiękniejsze dzieci Gruzji

3-letnia Milena, 2-letnia Marta i kilkumiesięczna Nicole to córeczki najpiękniejszej pary Gruzji. Influencerzy: Mariam i David początkowo publikowali na swoim instagramie własne zdjęcia, ale po tym, jak na świat zaczęły przychodzić ich dzieci, zaczęli pokazywać światu również i maluchy. Starsze dziewczynki szybko zostały okrzyknięte księżniczkami Disneya, ze względu na swoją wyjątkowa urodę, odziedziczoną po rodzicach. Tak zaczęła się kariera dziewczynek, które rodzice chętnie pokazują w mediach.

Czytaj również: Ma rude włosy i rozszczep wargi. Jej sesja zdjęciowa zachwyciła tysiące internautów

Dziecięce konkursy piękności - kim są małe Miss?

Cudne bliźniaczki

Ava i Leah to bliźniaczki, które od urodzenia zachwycały swoją urodą. Już w wieku sześciu miesięcy ich zdjęcia trafiły do agencji modelek, ale prawdziwa kariera dziewczynek rozpoczęła się, gdy ich mama założyła konto na Instagramie.

Mama dziewczynek nie była jednak pewna, czy popularność dzieci jest dla nich dobra, dlatego na kilka lat wycofała je z branży. Dopiero gdy bliźniaczki same podjęły decyzję o byciu modelkami, pomysł wrócił, a siostry rozpoczęły oszałamiającą karierę. Obie dziewczynki są niezwykle do siebie podobne i zachwycają wyjątkowo pięknymi oczami.

Lalka z Moskwy

12-letnia rosyjska modelka Anastasiya Knyazeva jest znana jako najpiękniejsze dziecko na świecie. Ma hipnotyzujące niebieskie oczy, ciemnobrązowe włosy i buzię twarz przypominająca twarz laleczki. jej konto na Instagramie śledzi ponad milion osób. Dziewczynka jest modelką i występuje w kampaniach reklamowych.

W makijażu przypominają "30-tki". Bez niego, to zwykłe dziewczynki. Kim są dziecięce Miss?

Anielska Laneya

Laneya Grace zaczęła zajmować się modelingiem w wieku trzech lat. W 2007 roku jej rodzice zapisali ją na sesję zdjęciową, której efekty pokazali agencji Ford Modeling z Nowego Jorku. Dziś ma 19 lat i nadal pracuje na wybiegu. Popularność zawdzięcza urodzie anioła i pięknym zielonym oczom, ale jak twierdzą eksperci zawojowała branżę modelek fotogenicznym wyglądem i łatwością poruszania się przed obiektywem.

Li-Lang - mieszanka genów

Li-Ling Chee swoją olśniewającą urodę zawdzięcza mieszance genów chińskich, malezyjskich, irlandzkich i szkockich. Dziewczynka została dostrzeżona przez agenta modelek, gdy miała 10 lat. Od tego czasu pracowała już dla takich marek jak Marc Jacobs Fragrance, Calvin Klein, Dior, Tommy Hilfiger. Li-Ling Chee jest też aktorką - próbowała sił w Daredevil i New Amsterdam. Dziś ma prawie 20 lat.

Piękna baletnica

Anna Pavaga ma 13 lat i od prawie dekady jest modelką. Jej kariera modelki zaczęła się w 2012 roku, gdy jej mama opublikowała jej zdjęcia w internecie. Zainteresowały się nią agencję modelingu, dzięki czemu Anna pracowała już dla  Enfants Vogue i Pulka. Buzia Anny przypomina piękną lakę, dziewczynka ma delikatne rysy i szare oczy. Uczy się baletu i gimnastyki, uwielbia też rysować i szyć ubrania. Projektuje lalki i chce zostać projektantką mody.