Jakub Rzeźniczak pokazuje, jak zaangażowanym jest ojcem. "Przydaje się wyjątkowo"

2024-02-22 12:11

Wieści o narodzinach córki Paulina i Jakub Rzeźniczak przekazali w minioną niedzielę. Wiadomo jednak, że ich córeczka ma już niespełna dwa tygodnie. Od zeszłej niedzieli media społecznościowe znanej pary pełne są rodzicielskich kadrów, które zdecydowanie łagodzą kontrowersje, jakie od miesięcy wzbudzali. Bije od nich szczęście i spokój. Zobaczcie sami!

Paulina i Jakub Rzeźniczak z córką.
Autor: @jakubrzezniczak25 Paulina i Jakub Rzeźniczak z córką.

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie, to para, którą znają wszyscy. Nie zawsze mieli oni "dobrą prasę". Pisano o nich często w negatywnym kontekście w obliczu poprzednich związków piłkarza, jego spraw alimentacyjnych, a przede wszystkim ciężkiej choroby synka, którego miał z Magdaleną Stępień. Mały Oliwierek zmarł, mając zaledwie rok. Kumulacja tych wszystkich wydarzeń z pewnością nie sprzyjała życiu prywatnemu pary, która w takiej niesprzyjającej atmosferze próbowała zbudować własne szczęście. Najwyraźniej jednak Rzeźniczakowie przetrwali burzę.

Po narodzinach córki, Antoniny, para powróciła do aktywności w mediach społecznościowych, gdzie pokazują całe mnóstwo wesołych, pełnych uczuć relacji. Choć Jakub Rzeźniczak nie cieszy się wśród wielu internautów dobrą opinią, to wygląda na to, że jako mąż i ojciec, bardzo się odmienił.

Dowiedz się: Ewelina Taraszkiewicz opublikowała list otwarty do Jakuba Rzeźniczaka. Mówi o stygmatyzowaniu córki

Spis treści

  1. Rzeźniczak jest zaangażowanym tatą?
  2. "Przydaje się wyjątkowo"
Oto Rzeźnik kobiecych serc! Kuba Rzeźniczak największym amantem polskiej piłki | FUTBOLOGIA

Rzeźniczak jest zaangażowanym tatą?

Znany piłkarz niejednokrotnie wspominał, że dopiero przy Paulinie odnalazł szczęście. Jego wcześniejsze związki nigdy nie kończyły się bez dramatów. Modelkę Magdalenę Stępień, sportowiec zostawił jeszcze przed narodzinami ich synka, co już całkiem ukształtowało jego wizerunek największego "amanta" polskiej piłki nożnej.

Choć wszyscy pamiętają jego poprzednie związki i póki co, nie unika on hejtu, to sportowiec zdaje się być dziś zupełnie innym człowiekiem. Na kadrach publikowanych przez Paulinę Rzeźniczak widzimy, jak zajmuje się córką i spędza z rodziną jakościowy czas.

"Przydaje się wyjątkowo"

Podobno to właśnie on wstaje do córki o poranku.

"To, że zawsze lubiłem być rannym ptaszkiem przydaje się wyjątkowo" - napisał Rzeźniczak na swoim Instagramie. 

Jakiś czas temu media obiegła informacja o rzekomym kryzysie w związku Rzeźniczaków, którego dociekliwi doszukiwali się w ich ukrytych instagramowych kontach. Oprócz tego internetowi detektywi doszukiwali się lajkowania niepochlebnych komentarzy o Paulinie Rzeźniczak z konta jej męża. Szybko okazało się, że to tylko podłe plotki, a małżonkowie zwyczajnie starali się o więcej prywatności w okolicach porodu. 

Młodym rodzicom życzymy, by szczęście, które pokazują, trwało dalej.

Jakub Rzeźniczak InstaStories
Autor: Instagram screenshot Jakub Rzeźniczak InstaStories
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza