Paulina Rzeźniczak urodziła! Jej córeczka ma imię, które od niedawna traci popularność

2024-02-18 13:58

Tej wiadomości wyczekiwało wiele osób. Fani od dłuższego czasu domyślali się, że Jakub i Paulina Rzeźniczakowie mogli już ostać rodzicami, po tym, jak ukryli swoje instagramowe konta, pozostawiając dostęp do nich tylko dla obserwatorów. Teraz wszystko już jasne. Rodzina jest w komplecie. Znamy też imię córeczki znanej pary.

Paulina Rzeźniczak urodziła córeczkę.
Autor: Instagram/ @paulina_rzezniczak Paulina Rzeźniczak urodziła córeczkę.

Całkiem niedawno zastanawialiśmy się, czy Paulina Rzeźniczak urodziła, po tym, jak zablokowała swoje konto na Instagramie. Ciekawscy twierdzili, że to "dowód" tego, że gwiazda właśnie rodzi. Jak się okazuje, niewiele się pomylili. Córeczka piłkarza i jego żony urodziła się 10. lutego. Para zatem trzymała w tajemnicy jej narodziny przez ponad tydzień. 

Zobacz też: Córka Rzeźniczaków to kopia mamy? Jej zdjęcie z USG 3D jest bardzo wyraźne

5 rzeczy, których nie wiesz o połogu

Spis treści

  1. Paulina i Jakub Rzeźniczakowie zostali rodzicami
  2. Imię córki Rzeźniczaków

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie zostali rodzicami

Ciąża Pauliny Rzeźniczak, o której para powiadomiła w październiku ubiegłego roku, była bardzo medialna. Wszyscy mówili o parze, która wzbudzała ogromne kontrowersje. Głośne rozstania piłkarza z poprzednimi partnerkami i tragiczna śmierć jego synka Oliwiera tylko podsycały nastroje panujące wokół tych dwojga. 

Nic więc dziwnego, że na końcówce ciąży i tuż po porodzie para chciała mieć odrobinę spokoju i wycofała się na chwilę z życia publicznego. Dziś jednak, po ponad tygodniu od narodzin ich córeczki, Rzeźniczakowie pochwalili się swoim szczęściem. Para opublikowała zdjęcie na którym widać rączkę maleńkiej dziewczynki i dłonie jej rodziców.

Instagram/ @paulina_rzezniczak
Autor: Instagram/ @paulina_rzezniczak Instagram/ @paulina_rzezniczak

Imię córki Rzeźniczaków

Para oprócz uroczego zdjęcia zdradziła też imię swojej córeczki. Mała Rzeźniczakówna to Antonina.

"Antoninka 10.02.2024" - czytamy w opisie zdjęcia na Instagramie Pauliny Rzeźniczak. 

To piękne imię, było swego czasu ogromnie popularne, choć jeszcze w 2001 roku nadano je zaledwie 140 dziewczynkom. Rekordowym rokiem jego popularności był 2017, w którym to nadano imię Antonina aż 4038 dzieciom. W pierwszej połowie 2023 roku imię Antonina otrzymało 1554, co sprawia, że plasuje się ono na 11. miejscu w ogólnopolskim rankingu imion

Nasi Partnerzy polecają