Joanna Krupa tuż po rozstaniu niepokoi stanem córki. "Macierzyństwo to eksperyment"

2023-04-13 9:45

W marcu Joanna Krupa ogłosiła separację z mężem, która trwa ponoć od stycznia. 43-letnia modelka i prezenterka telewizyjna na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda ma 4-letnią córkę, którą ma ponoć wychowywać wraz z mężem na zasadzie opieki naprzemiennej.

Joanna Krupa
Autor: Instagram/ @joannakrupa Joanna Krupa od jakiegoś czasu jest mamą samodzielnie wychowującą córkę.

Joanna Krupa polskiej publiczności dała się poznać jako jurorka i gospodyni programu Top Model.

Modelka i prezenterka jest już po jednym rozwodzie. Jej pierwszym mężem był właściciel sieci klubów z  Miami, Romain Zag. Rozwód miał miejsce w 2017 roku. Zaledwie rok później gwiazda poślubiła amerykańskiego przedsiębiorcę Douglasa Nunesa. Para wzięła ślub cywilny i kościelny, a w 2019 roku przywitała na świecie córeczkę - Ashę. Po 5 latach małżeństwo ogłosiło separację. 

Dowiedz się: 25 lat badań nad rozwodami - wniosek? „To najgorsza krzywda, jaką możecie wyrządzić dziecku”

Jak ustala się opiekę nad dzieckiem po rozwodzie?

Przeczytaj: Jak rozmawiać z dzieckiem o rozwodzie? Przede wszystkim spokojnie i bez kłamstw

Całkiem niedawno fani modelki rozpisywali się nad smutkiem w oczach małej Ashy, którą jej znana mama pokazała na zdjęciu podpisanym - "My". Na fotografii widać było Krupę całującą córkę w policzek. Asha patrzyła w obiektyw z miną, którą internauci szybko połączyli z możliwym smutkiem po rozstaniu rodziców

Po dwóch tygodniach, celebrytka pokazała kolejne zdjęcie z córką. Tym razem 4-latka przytula się do mamy, a na zdjęciu widać jedynie twarz Joanny - pozbawioną makijażu, z ewidentnymi oznakami zmęczenia.

"Macierzyństwo to eksperyment, jak długo organizm może funkcjonować bez odpowiedniego snu i odżywiania, napędzany wyłącznie kawą, adrenaliną i dziecięcym uśmiechem. To już 6 dzień lol" - opisała swój instagramowy post. 

Z jej słów wywnioskować można, że mała Asha od kilku dni choruje. Fanki podzieliły się z Joanną własnymi doświadczeniami w temacie zmęczenia i niewyspania podczas choroby dziecka.

- Też tak mam i chyba każda mama, jak się coś dzieje, to nabieramy nieziemskiej mocy, możemy w ogóle nie spać - podzieliła się swoim doświadczeniem jedna z użytkowniczek Instagrama. 

- Mój organizm funkcjonuje tak ponad 10 lat... - "pochwaliła" się inna mama.