Joanna Krupa pozuje z córką po wieściach o rozwodzie. Internautów zaniepokoił wygląd dziewczynki

2023-03-31 9:25

Niedawno Joanna Krupa przekazała informację o rozstaniu z mężem. Para jest w separacji, ale obwieściła, że wspólnie zadba o dobro córki. "Nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki" - deklarowała modelka. Teraz jednak wrzuciła zdjęcie z małą Ashą, które zaniepokoiło fanów. "Walcz o rodzinę Asia" - piszą.

Joanna Krupa z córką
Autor: Instagram/ @joannakrupa Joanna Krupa z córką Ashą.

43-letnia modelka i prezenterka telewizyjna na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych. Polskiej publiczności dała się poznać jako jurorka i gospodyni programu Top Model.

Joanna Krupa jest już po jednym rozwodzie z właścicielem sieci klubów Romainem Zag. Rozwód miał miejsce w 2017 roku. Zaledwie rok później gwiazda poślubiła amerykańskiego przedsiębiorcę Douglasa Nunesa. Para wzięła ślub cywilny i kościelny, a w 2019 roku przywitała na świecie córeczkę - Ashę. 

Teraz, w marcu 2023, Krupa ogłosiła separację z mężem, która trwa ponoć od stycznia. Ojciec 4-letniej Ashy, zgodnie z doniesieniami mediów, ma wnioskować o opiekę naprzemienną nad dziewczynką. 

Przeczytaj: 25 lat badań nad rozwodami - wniosek? „To najgorsza krzywda, jaką możecie wyrządzić dziecku”

Joanna Krupa planuje kolejną ciążę?

Dowiedz się: Córeczka Joanny Krupy miała wypadek, konieczne były szwy. "To było coś okropnego"

- Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy na pierwszym miejscu – napisała Joanna Krupa na swoim Instagramie trzy dni temu, wrzucając rodzinne zdjęcie całej trójki.

– Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi rodzicami, idąc naprzód – dodała.

Kolejne zdjęcie pojawiło się na profilu modelki dzień później. Przedstawia ono leżącą na łóżku Ashę i całującą ją w policzek Joannę. Zdjęcie podpisano krótko - "My". Fani mocno zaniepokoili się jednak smutnym wzrokiem i miną Ashy.

- Aż żal patrzeć, taka smutna jeszcze nie była.

- Pewnie tęskni za tatą.

- Smutne oczęta.

- Widać, że mała jest smutna i nieszczęśliwa - komentowali licznie obserwatorzy konta Krupy.

Nie zabrakło też głosów mocno oceniających decyzję rodziców dziewczynki.

- Kolejne dziecko, które musi wychowywać się w rozbitej rodzinie - skomentowała jedna z fanek.

- A co Asha na to, że rodzice się rozstają? Pierwsza wielka trauma - dodała oceniająco inna.

Sprawę dla portalu Jastrząb Post skomentowała siostra Joanny Krupy, Marta.

- Na razie jest separacja. To nie jest rozwód na sto procent. Dopiero jest koniec, jak jest rozwód – po prostu – wyraziła swoje zdanie.

Sprawdź: Jak rozmawiać z dzieckiem o rozwodzie? Przede wszystkim spokojnie i bez kłamstw

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza