KIDS’ TIME 2020 – już w lutym zapraszamy na wielką wystawę branży dziecięcej

2020-02-13 12:56

Najnowszej oferty wózków, fotelików, mebelków, ubranek, zabawek i wszystkiego co niezbędne mamie i dziecku oglądać można już w lutym na XI Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME. Impreza odbędzie się w Kielcach od 19 do 21 lutego 2020 r.

Kids Time 2020
Autor: materiały prasowe

XI Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME (19-21.02.2020 r.) po raz kolejny staną się miejscem prezentacji najnowszej oferty wózków, fotelików, mebelków, ubranek, zabawek i wszystkiego co niezbędne mamie i dziecku. Kieleckie targi to aż 8 hal wypełnionych bestsellerami i premierami rynkowymi. Targi odbywają się w formule B2B, przeznaczone są zatem tylko dla przedstawicieli branży.

Nadchodząca edycja wystawy zapowiada się równie spektakularnie co poprzednie. Podczas trzech targowych dni, osiem hal wystawienniczych wypełniają najnowsze osiągnięcia branży produktów dla matki i dziecka. Prezentują je producenci i dystrybutorzy wózków, fotelików samochodowych, zabawek, mebli, tekstyliów i artykułów dziecięcych. Najlepsze produkty zostaną nagrodzone prestiżowym wyróżnieniem KIDS’ TIME STAR.

Są to najlepsze, najciekawsze i najbardziej innowacyjne produkty - zarówno te debiutujące na rynku, jak i te o ugruntowanej pozycji. Wyróżnienie KIDS’ TIME STAR to gwarancja pewności, że produkt jest przyjazny i bezpieczny dla dziecka. Wśród dotychczas nagrodzonych marek znalazły się m.in. AVIONAUT, 4KRAFT, Granatovo, Scandinavian Baby, G3 i Marioinex.

Kids Time 2020 1
Autor: materiały prasowe

Jednak to tylko niektóre z marek jakie zostaną zaprezentowane podczas lutowej wystawy. Po raz pierwszy weźmie w niej udział m.in. firma Mattel, zaś targowe hale wypełni oferta ponad 500 firm z ponad 20 krajów świata.

– Targi KIDS’ TIME to doskonały dowód na to, jak prężnie rozwija się branża dziecięca nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. – mówi Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce. Wśród wystawców znajdą się reprezentanci topowych marek z Polski i zagranicy.

Jednak nie tylko. – Nie ma chyba lepszego otoczenia do udanego debiutu niż KIDS’ TIME. – mówi menedżer projektu Aldona Matla.

Ponad 25% zgłoszonych dotychczas firm stanowią debiutanci na kieleckiej wystawie. Targi będą zatem bardziej różnorodne niż w ubiegłym roku. Tradycyjnie już podczas targów pojawią się seminaria i warsztaty z udziałem profesjonalistów, a także wizyty przedstawicieli prasy zagranicznej. W ramach obchodów jubileuszu wystawy, zaplanowano szereg atrakcji.

Targi to także okazja do spotkań firm z przedstawicielkami blogosfery parentingowej z całej Polski. Dotychczas targi odwiedziło ich ponad 50.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie www.kidstime.pl