KIDS’ TIME 2020 – wystawa zakończona sukcesem!

2020-03-06 15:13

Podczas lutowej XI edycji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME zaprezentowała się czołówka największych firm. Jak co roku, podczas targów wybrano najlepsze i najbezpieczniejsze produkty dla mamy i dziecka – otrzymały nagrodę KIDS’ TIME STAR.

kids time
Autor: materiały prasowe

Podczas lutowej XI edycji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME zaprezentowała się czołówka największych firm. Nie zabrakło Mattela, Trefla, Wadera, MARKO, Lego i innych topowych marek. Jak co roku, podczas targów wybrano najlepsze i najbezpieczniejsze produkty dla mamy i dziecka – otrzymały nagrodę KIDS’ TIME STAR.

Targi po raz kolejny stały się miejscem prezentacji najnowszej oferty wózków, fotelików, mebelków, ubranek, zabawek i wszystkiego co niezbędne mamie i dziecku.

W wydarzeniu udział wzięło 537 wystawców, w tym 73 zagranicznych, z 20 krajów, m.in.: Cypru, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Rosji, Turcji, USA. Targi odwiedziło blisko 8 000 gości z 50 krajów świata. Osiem hal wypełniła najnowsza oferta producentów i dystrybutorów wózków, fotelików samochodowych, zabawek, mebli, tekstyliów i artykułów dziecięcych.

Najlepsze produkty zostały nagrodzone prestiżowym wyróżnieniem KIDS’ TIME STAR. Są to najciekawsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania - zarówno te debiutujące na rynku, jak i te o ugruntowanej pozycji. - KIDS’ TIME STAR to gwarancja pewności, że produkt jest przyjazny i bezpieczny dla dziecka - zapewnia Aldona Matla, manager targów.

Produkty oceniane zostają w kategoriach: artykuły dla rodziców i dzieci, foteliki dziecięce, odzież, obuwie i tekstylia, wózki dziecięce, zabawki przeznaczone dla dzieci w wieku od narodzin do 3 lat i zabawki dla dzieci powyżej 3 roku życia.

kids time2
Autor: materiały prasowe

Statuetki KIDS’ TIME STAR 2020 otrzymały:

  • Jack ‘N Jill - pasta i biodegradowalna szczoteczka (Eco and More)
  • Fotelik BeSafe iZi Twist BE i-Size obrotowy (MARKO)
  • Kolekcja muślinowa dla kobiet w ciąży i mam karmiących marki Doctor Nap (Elan)
  • Wózek THULE Spring (Scandinavian Baby)
  • Elastyczna Kostka InnyBin (Fat Brain Toy; QElements)
  • Pucio. Gdzie to położyć? (Wydawnictwo Nasza Księgarnia)

Wyróżnienia otrzymały: Kolekcja Gelato firmy b.box (Baby & Travel), nosidełko dla dziecka BeSafe iZi Haven (Marko), fotelik Recaro Mako Elite (Artsana), fotelik Avionaut MaxSpace (Avionaut), lekki kocyk eukaliptusowy (MEMI), kurtka samochodowa (Patulove), wózek Chicco Goody (Artsana), wózek SMILE III (Britax Römer), zabawka sensoryczna duży mrówkojad Aardvark (Dolce; Baby & Travel), jeździk-pchacz 5w1 Rosnę z Tobą (Marko), ręcznie szyte lalki Lullu Dolls (Lullu Dolls), System klocków konstrukcyjnych CARDBLOCKS: klocki konstrukcyjne, kopuła, rotunda (Ligatura).


Tradycyjnie już podczas targów odbyły się m.in. warsztaty z Reyne Rice – światowej sławy dziennikarką z USA, która poprowadziła wykład „Światowe trendy na rynku zabawek i artykułów dla dzieci”. - Zabawki dla waszych dzieci muszą uczyć je odpowiedzialności za naszą planetę - stwierdziła Reyne.

Kolejna edycja targów już od 17 do 19 lutego 2021 roku.