Kiedy kolejne dziecko? Edyta Pazura otwarcie odpowiada na pytania wścibskich

2023-12-18 11:25

Edyta Pazura to szczęśliwa mama trójki dzieci. Kobieta świetnie łączy macierzyństwo z pracą zawodową, dlatego nieustannie jest pytana o to, czy zdecyduje się z mężem na czwarte dziecko. Postanowiła otwarcie odnieść się do tego tematu.

Edyta Pazura o dzieciach
Autor: Edyta Pazura Instagram Edyta Pazura powiedziała, czy planuje kolejne dziecko

Edyta Pazura od 2009 roku jest szczęśliwą żoną aktora Cezarego Pazury. Para ma troje dzieci, a 35-latka jest nie tylko spełnioną mamą, ale i kobietą aktywną zawodowo. Ukończyła kilka kierunków studiów m.in. z zarządzania i doradztwa gospodarczego, a także z zarządzania w sektorze medialnym, obecnie robi doktorat.

Czy Ania z Rolnik szuka żony jest w ciąży?! Fani programu spekulują

Kiedy kolejne dziecko?

Ze względu na to, że Edyta Pazura świetnie łączy rolę mamy z rolą bizneswoman, dociekliwi nieustannie pytają jej, kiedy zdecyduje się na czwarte dziecko. Celebrytka ma już dość tych pytań, dlatego postanowiła otwarcie na nie odpowiedzieć.

"Znowu zaczną się niewygodne pytania, przemilczane odpowiedzi i ciekawskie spojrzenia. Mnie za to po raz kolejny włączy się syndrom Ally McBeal… Wiecie, co mam na myśli? To ona potrafiła w swojej bujnej wyobraźni, podczas niewygodnego pytania ściąć głowę rozmówcy mieczem samurajskim" - napisała w mediach społecznościowych, odnosząc się do zbliżających świąt Bożego Narodzenia i niewygodnych pytań, które padają przy wigilijnym stole.

"Moja wyobraźnia rozpala się do czerwoności"

"Kiedy po raz kolejny słyszę pytanie o czwarte dziecko, to moja wyobraźnia rozpala się do czerwoności. I nadziwić się nie mogę, bo gdybym miała tych dzieci nawet siedmioro, to i tak znalazłby się ktoś, kto zapyta o kolejne" - skwitowała. Edyta Pazura doszła również do smutnego wniosku, że 12 potraw na stole, które znacznie wydłużają czas konsumowania bożonarodzeniowego posiłku, wymyślił ktoś, kto nie znosił kobiet.

Edyta Pazura jest mamą trójki dzieci: 14-letniej Amelii, 11-letniego Antoniego i 5-letniej Rita.

Czytaj: Pazura ma za sobą trudne rozmowy z córką. "Mamo, weź zastrzyk, by nie umrzeć"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza