Klaudia El Dursi z synem w szpitalu. Zdradza prawdę o placówkach w mniejszych miastach

2023-09-18 11:09

Klaudia El Dursi znana z programów Top Model i Hotel Paradise opisała niedawno swoją wizytę w szpitalu z 9-letnim synem. Chłopiec trafił na SOR przez "niewinny upadek", jednak musiał na nim spędzić wiele godzin. Modelka nie ma miłych wrażeń z pobytu w szpitalu w Bydgoszczy.

Klaudia El Dursi z rodziną
Autor: Instagram/ @klaudia_el_dursi Klaudia El Dursi z rodziną.

Klaudia El Dursi ma 34-lata, a jest już mama 14-letniego syna Dawida i 9-letniego Jana. Prowadząca program Hotel Paradise podzieliła się ostatnio za pośrednictwem Instagrama wrażeniami z wizyty na oddziale ratunkowym szpitala w Bydgoszczy, gdzie trafiła z młodszym synem. Znana mama ma sporo zastrzeżeń do tamtejszej opieki medycznej. Chodzi głównie o to, że lekarzy jest za mało. 

Dowiedz się: Gwiazdy, które wcześnie zostały mamami [najmłodsze miały 17 lat!]

"Hotel Paradise"- zwycięzcy. Co u nich słychać? Kto jest szczęśliwie zakochany? Jeden z nich doczekał się już potomstwa!

Sprawdź: Wczesne macierzyństwo, czyli jak zostałam mamą w wieku 16 lat

Tylko jeden lekarz na dyżurze

Jak relacjonuje modelka i prezenterka na swoim Instagramie, jej synek uległ pozornie "niewinnemu upadkowi", jednak jak się później okazało, wizyta w szpitalu była konieczna. 

"Uwielbiam tą moją Bydgoszcz, ale na ponad 300 000 mieszkańców jest tylko jedna placówka, która przyjmuje dzieci z urazami i w weekend na dyżurze jest tylko jeden lekarz..." - relacjonowała na swoim Instagramie. 

Jak się okazało, chłopiec miał złamany palec i będzie musiał nosić gips przez 4 do 6 tygodni. 

"Po wielu długich godzinach, szczęśliwie wychodzimy ze szpitala. (...)Jeszcze nie mam pomysłu, jak sobie z tym poradzimy bo Jasiu jest leworęczny  właśnie ta ręka poszkodowana. Rozwiązanie znajdę później, na razie muszą opaść emocje" - poinformowała El Dursi. 

W waszych miejscowościach opieka medyczna też jest tak utrudniona?

Kariera Klaudii El Dursi

Klaudia El Dursi jest znana od 2011 roku, kiedy to zdobyła tytuł "Miss Fitness Poland". Od tamtego momentu grywała epizodyczne role w serialach i filmach. Wzięła także udział w 8. edycji programu Top Model. Mimo, że miała już dwójkę dzieci i była sporo starsza od reszty uczestniczek, trafiła do domu modelek. W stacji TVN spodobała sie na tyle, że obsadzono ją w roli prowadzącej program "Hotel Paradise". 

Modelka urodziła starszego syna w wieku 19 lat. Ojcem jej młodszego syna jest Jacek Leszczyński z którym od lat pozostaje w związku. 

@klaudia_el_dursi Instagram
Autor: @klaudia_el_dursi Instagram @klaudia_el_dursi Instagram