Klaudia Halejcio pochwaliła się filmikiem z zaręczyn. Posypała się krytyka

2023-04-17 12:56

Klaudia Halejcio kilka dni temu oficjalnie potwierdziła, że zaręczyła się ze swoim partnerem. Choć ten uroczysty moment wydarzył się niemalże rok temu, dopiero teraz aktorka poinformowała o tym wszystkich. Teraz idąc za ciosem postanowiła opublikować filmik z tej intymnej uroczystości. Niestety nie wszystkim przypadło to do gustu. „Najważniejsze żeby zrobić filmik ma Insta” – piszą kąśliwie obserwatorki.

Klaudia Halejcio pokazała filmik z bajecznych zaręczyn. Internauci krytykują: Miłość nie szuka poklasku
Autor: Instagram/ @klaudiahalejcio Klaudia Halejcio pokazała filmik z bajecznych zaręczyn. Internauci krytykują: "Miłość nie szuka poklasku"

O tym, że Klaudia Halejcio potwierdziła swoje zaręczyny z Oskarem Wojciechowskim, z którym ma 2-letnią córeczkę Nel pisaliśmy kilka dni temu. Aktorka napisała wówczas: „Najlepsze co może Ci się w życiu przytrafić, to spotkać osobę, która ma tak samo nie po kolei w głowie jak Ty. Możecie wreszcie wszystko razem robić, nie po kolei. Prawidłowa kolejność powinna być taka: Ślub- wspólne mieszkanie - dziecko:) My robimy dokładnie odwrotnie! Będzie ślub! ”.

Teraz aktorka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy z tego pamiętnego dla niej dnia i pokazała krótki filmik ze swoich bajecznych zaręczyn. Trzeba przyznać, że pomysłowość jej ukochanego jest godna podziwu, wszystko zostało zapięte na ostatni guzik!

Maja Hyży o ciąży i byciu mamą

Klaudia Halejcio opublikowała filmik z bajecznych zaręczyn

„Miłość jest najpiękniejszym uczuciem na świecie. To dzięki niej nasze życie nabiera sensu i staje się pełne emocji. Kiedy kochamy, czujemy się szczęśliwi i spełnieni. Miłość daje nam siłę do pokonywania trudności i stawiania czoła wyzwaniom. Jest jak najsłodszy z narkotyków - uzależniająca, ale w najlepszym sensie. Dziękuję kochanie, ten dzień był dla mnie naprawdę wyjątkowy. Byłam w szoku i płakałam z radości przez cały wieczór!” - napisała Klaudia Halejcio w poście dołączonym do nagrania.

Cała uroczystość została przygotowana w ogrodzie pary nad stawem. Ukochany aktorki zadbał o oprawę kwiatową, nastrojową muzykę na żywo i doskonałe menu. Nie zabrakło też oczywiście imponującego pierścionka. Wszystko prezentowało się obłędnie, zwłaszcza wieczorem, gdy nastrojowe światła stworzyły niesamowitą atmosferę.

Pod nagraniem posypały się słowa uznania dla partnera aktorki oraz mnóstwo gratulacji.

„Przepięknie to zorganizował, widać że jesteś dla Niego Tą Jedyną. Jeszcze więcej miłości Wam życzę”.

„Zasługujesz na to”.

„Ogromne gratulacje, byście byli bardzo zawsze szczęśliwi i by każdego dnia świeciło dla Was słońce” – pisali.

„Ile w tym cukierkowym życiu jest prawdy, a ile ustawki”

Nie wszystkim obserwatorom Klaudii Halejcio spodobało się to, że aktorka pokazuje tak intymne nagranie w mediach społecznościowych. Ich zdaniem powinna zachować je tylko dla siebie i bliskich.

„Miłość przede wszystkim nie szuka poklasku…a tutaj przepych nad przepychem do oklaskiwania w mediach”.

„Może troszkę prywatności, róbcie coś tylko dla siebie, a nie na pokaz”.

„I najważniejsze żeby zrobić filmik ma insta ;) zawsze się zastanawiam, ile w tym (...) cukierkowym życiu jest prawdy, a ile ustawki. I uprzedzając zagorzałe fanki, które zechcą mnie skrytykować - nie przemawia przeze zazdrość. Mam wszystko to, co sprawia, że czuje się szczęśliwa. Zadziwia i niepokoi mnie ten świat odfiltrowany z prawdziwych emocji”.

„Piękne, wzruszające zaręczyny - gratulacje! Lecz... świat insta zaczyna mnie przerażać. Momenty ważne, wręcz intymne tracą swoją "moc", gdy wszyscy mogą to zobaczyć. Miłość lubi ciszę” – podkreślali.

Z ich zdaniem nie zgodziła się jedna z fanek aktorki, która podkreśliła, że większość kobiet też pochwaliłaby się takimi kadrami, gdyby ich doświadczyła w swoim życiu.

„95% babeczek zrobiłaby zdjęcia, filmiki i wrzuciły by w eter, żeby pochwalić się innym chwilą, w której się znalazły. Gratulacje Klaudio, życzę Wam ciągłej chęci do pielęgnowania tego uczucia” – napisała.