Krzysztof Ibisz po raz trzeci zostanie tatą. Para pokazała urocze zdjęcie z brzuszkiem

2022-06-06 10:16

Krzysztof Ibisz podzielił się w mediach społecznościowych radosną nowiną - jego żona Joanna Kudzbalska jest w ciąży. "Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy" - napisał wzruszony.

Krzysztof Ibisz po raz trzeci zostanie ojcem
Autor: Instagram/@krzysztof_ibisz_official Krzysztof Ibisz po raz trzeci zostanie ojcem

W niedzielę 5 czerwca Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska podzielili się na Instagramie radosną nowiną, już niebawem na świat przyjdzie pierwsze dziecko pary! Po wielkości brzuszka możemy się domyślać, że narodziny nastąpią jeszcze w tym roku kalendarzowym. 

Przeczytaj: Anna Czartoryska w szczerych życzeniach na Dzień Mamy. "Jak ja potrzebowałam takiego wpisu"

Zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska są małżeństwem od niespełna roku. Teraz szczęśliwy prezenter przekazał radosną nowinę o powiększeniu rodziny. W poście umieścił wspólne zdjęcie z żoną. Widać na nim, jak prezenter trzyma swoją dłoń na wyraźnie zaokrąglonym ciążowym brzuszku ukochanej. Fotografię zaś skomentował słowami: "Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy".

Pod postem od razu posypała się lawina komentarzy. Parze pogratulowali między innymi: Joanna Koroniewska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Rozenek, Agnieszka Sienkiewicz, Maciej Dowbor i Marcelina Zawadzka. Popłynęło także wiele ciepłych słów od samych fanów. My także gratulujemy i życzymy dużo zdrówka maleństwu i jego mamie.

Dzieci Krzysztofa Ibisza

Prezenter zostanie ojcem po raz trzeci. Do tej pory doczekał się dwóch synów - 23-letniego Maksymiliana (z małżeństwa z Anną Zejdler) oraz 16-letniego Vincenta (z małżeństwa z Anną Nowak-Ibisz). Póki co nie wiadomo, jakiej płci będzie jego trzecia pociecha.

Przeczytaj: Małgorzata Rozenek o zakrywaniu twarzy dzieci przez celebrytów. "To jest dopiero zwracanie uwagi"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza