Krzysztof Ibisz zachwycony ciążową sesją żony. „Jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie”

2022-08-26 10:32

Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna Kudzbalska za chwilę powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Ukochana prezentera jest już w mocno zaawansowanej ciąży. Końcówkę stanu błogosławionego postanowiła upamiętnić na zdjęciach. Jej mąż nie kryje zachwytu nad sesją ciążową żony. „Moja Asia”- mówi z rozanielony.

Krzysztof Ibisz zachwyca się żoną w zaawansowanej ciąży. „Jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie”
Autor: Instagram/@krzysztof_ibisz_official Krzysztof Ibisz zachwyca się żoną w zaawansowanej ciąży. „Jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie”

Każda kobieta w stanie błogosławionym chciałaby widzieć zachwyt w oczach swojego partnera, zwłaszcza na końcówce ciąży, kiedy dodatkowych kilogramów jest już sporo na liczniku, a i samoocena drastycznie skacze w dół. Joanna Kudzbalska ma szczęście – jej mąż Krzysztof Ibisz jest zachwycony wyglądem żony na finiszu ciąży i nie szczędzi jej komplementów. Para kilka dni temu obchodziła swoją pierwszą rocznicę ślubu.

Przeczytaj także: Krzysztof Ibisz po raz trzeci zostanie tatą. Para pokazała urocze zdjęcie z brzuszkiem

Kamila Kamińska o swoim macierzyństwie: Karmienie piersią to dar

Krzysztof Ibisz podziwia sesję ciążową żony: „Moja Asia”

Żona prezentera pochwaliła się ostatnio efektami pracy nad sesją ciążową – kilka kadrów z niej opublikowała na swoim instagramowym profilu. Joanna Kudzbalska pozuje na niej w pięknej turkusowej mini w ażurowym wzorze. Trzeba przyznać, że ukochana Krzysztofa Ibisza świetnie się prezentuje na zdjęciach, pozując jak zawodowa modelka. To zresztą nas nie dziwi, choć z zawodu jest lekarzem, ma także doświadczenie w modelingu. Widzowie mogą kojarzyć ją z chociażby z 2. sezonu programu „Top Model”.

„Kochani mały offtop ciążowy” – napisała Joanna w poście zapowiadającym publikację kilku fotek z sesji.

Mąż od razu zareagował pod postem wylewnie komplementując ukochaną.

„Kochanie, jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie” – napisał.

Sam też wrzucił kadry z sesji do swojej relacji na Instagramie. Podpisując je w podobnym stylu „Najpiękniejsza kobieta świata – Moja Asia”.

Przeczytaj: Krzysztof Ibisz zapisał się do szkoły rodzenia. Fanka: „Dla Pana wiele rzeczy jest już oczywistych”

Zaangażowany przyszyły tata

Prezenter z wielkim zaangażowaniem przygotowuje się na pojawienie się maleństwa na świecie. W ostatnim czasie na swoim profilu instagramowym pokazywał, jak uczęszcza z żoną do szkoły szkoły rodzenia, uczestniczy w kursie udzielania pierwszej pomocy dzieciom oraz jak szykuje swoją torbę do szpitala na rodzinny poród.

My jesteśmy pod wrażeniem postawy Pana Krzysztofa. Życzymy szczęśliwego rozwiązania.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza