Krzysztof Ibisz zachwycony ciążową sesją żony. „Jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie”

2022-08-26 10:32

Krzysztof Ibisz i jego żona Joanna Kudzbalska za chwilę powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Ukochana prezentera jest już w mocno zaawansowanej ciąży. Końcówkę stanu błogosławionego postanowiła upamiętnić na zdjęciach. Jej mąż nie kryje zachwytu nad sesją ciążową żony. „Moja Asia”- mówi z rozanielony.

Krzysztof Ibisz zachwyca się żoną w zaawansowanej ciąży. „Jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie”
Autor: Instagram/@krzysztof_ibisz_official Krzysztof Ibisz zachwyca się żoną w zaawansowanej ciąży. „Jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie”

Każda kobieta w stanie błogosławionym chciałaby widzieć zachwyt w oczach swojego partnera, zwłaszcza na końcówce ciąży, kiedy dodatkowych kilogramów jest już sporo na liczniku, a i samoocena drastycznie skacze w dół. Joanna Kudzbalska ma szczęście – jej mąż Krzysztof Ibisz jest zachwycony wyglądem żony na finiszu ciąży i nie szczędzi jej komplementów. Para kilka dni temu obchodziła swoją pierwszą rocznicę ślubu.

Przeczytaj także: Krzysztof Ibisz po raz trzeci zostanie tatą. Para pokazała urocze zdjęcie z brzuszkiem

Kamila Kamińska o swoim macierzyństwie: Karmienie piersią to dar

Krzysztof Ibisz podziwia sesję ciążową żony: „Moja Asia”

Żona prezentera pochwaliła się ostatnio efektami pracy nad sesją ciążową – kilka kadrów z niej opublikowała na swoim instagramowym profilu. Joanna Kudzbalska pozuje na niej w pięknej turkusowej mini w ażurowym wzorze. Trzeba przyznać, że ukochana Krzysztofa Ibisza świetnie się prezentuje na zdjęciach, pozując jak zawodowa modelka. To zresztą nas nie dziwi, choć z zawodu jest lekarzem, ma także doświadczenie w modelingu. Widzowie mogą kojarzyć ją z chociażby z 2. sezonu programu „Top Model”.

„Kochani mały offtop ciążowy” – napisała Joanna w poście zapowiadającym publikację kilku fotek z sesji.

Mąż od razu zareagował pod postem wylewnie komplementując ukochaną.

„Kochanie, jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie” – napisał.

Sam też wrzucił kadry z sesji do swojej relacji na Instagramie. Podpisując je w podobnym stylu „Najpiękniejsza kobieta świata – Moja Asia”.

Przeczytaj: Krzysztof Ibisz zapisał się do szkoły rodzenia. Fanka: „Dla Pana wiele rzeczy jest już oczywistych”

Zaangażowany przyszyły tata

Prezenter z wielkim zaangażowaniem przygotowuje się na pojawienie się maleństwa na świecie. W ostatnim czasie na swoim profilu instagramowym pokazywał, jak uczęszcza z żoną do szkoły szkoły rodzenia, uczestniczy w kursie udzielania pierwszej pomocy dzieciom oraz jak szykuje swoją torbę do szpitala na rodzinny poród.

My jesteśmy pod wrażeniem postawy Pana Krzysztofa. Życzymy szczęśliwego rozwiązania.