Kuba Wesołowski i jego żona znów zostaną rodzicami. Różnica wieku nie wszystkim się podoba

2024-04-11 10:38

Kuba Wesołowski jest ojcem kilkuletniej Róży, dziewczynka urodziła się w 2016 roku. Niedługo rodzina aktora znów się powiększy. Agnieszka Wesołowska opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje ciążowy brzuszek.

Kuba Wesołowski i jego żona znów zostaną rodzicami. Różnica wieku nie wszystkim się podoba
Autor: Instagram @a.wesolowska Kuba Wesołowski i jego żona znów zostaną rodzicami. Różnica wieku nie wszystkim się podoba

Jakub Wesołowski to aktor, którego znamy m.in. z roli Igora Nowaka w "Na Wspólnej", Michała Konarskiego z "Czasu honoru" czy Marka Bromskiego z serialu "Komisarz Alex". W 2014 roku stanął na ślubnym kobiercu, poślubił Agnieszkę Szczurek. Parą byli już wcześniej, jednak zanim zostali małżeństwem, ich drogi na jakiś czas się rozeszły.

Niedługo, w czerwcu, będą świętować 10. rocznicę ślubu. Ale ten rok nie tylko dlatego będzie wyjątkowy.

Spis treści

  1. Kuba Wesołowski i jego żona znów zostaną rodzicami
  2. Zbyt duża różnica wieku?
  3. Czteroosobowa rodzina
Wczesne objawy ciąży

Kuba Wesołowski i jego żona znów zostaną rodzicami

O tym, że rodzina Wesołowskich znów się powiększy, na swoim instagramowym profilu poinformowała żona aktora.

Ostatnio drewniana ściana prysznica w naszej łazience była jakby mniej wypukła - napisała Agnieszka Wesołowska, podpisując w ten sposób zdjęcia w lustrze, na których widać ciążowy brzuszek.

Zbyt duża różnica wieku?

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji i komplementów płynących w stronę żony Kuby Wesołowskiego. Jak to często bywa, pojawili się i krytykanci. "8 lat różnicy to duża różnica… I to, i to jedynakiem. Zdrówka" - czytamy w jednym z komentarzy. "Życie!" - odpowiedziała krótko Agnieszka Wesołowska.

Obserwatorzy błyskawicznie stwierdzili, że słowa o jedynakach się nie bronią. "Nieprawda… To nie są i nigdy nie będą jedynacy. Bo siebie będą mieli już na zawsze. Myślę, że każda różnica wieku ma swoje plusy i minusy", "Mam starszą siostrę o 11! I wcale nie czuję się jak jedynaczka!", "W takim razie mam 3 jedynaków" - czytamy.

Przeczytaj także: Liczne rodzeństwo to świetna sprawa? Naukowcy ustalili, że... niekoniecznie

Czteroosobowa rodzina

Agnieszka i Jakub Wesołowscy po raz pierwszy rodzicami zostali w 2016 roku, kiedy na świat przyszła ich córeczka. Dziewczynka otrzymała śliczne imię, Róża. Jest częstą gościnią na profilach rodziców, jednak ci nie zdecydowali się na pokazywanie jej twarzy.

Róża niedługo zostanie starszą siostrą, a do J&A&R dołączy kolejna osoba (i litera).

W imieniu naszej całej (już) 4 bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa, tak liczne komentarze i wiadomości - Agnieszka Wesołowska podziękowała w InstaStory. - Jesteśmy podekscytowani kolejnym, wspaniałym rozdziałem naszego rodzinnego życia - dodała.

Serdecznie gratulujemy!

Przeczytaj także: Twoje dziecko czeka na młodsze rodzeństwo? Tych 4 komunikatów unikaj jak ognia