Lara Gessler wyznała, czy ochrzci dzieci. Tymi słowami włożyła kij w mrowisko?

2022-11-22 11:03

Lara Gessler odkąd stała się znaną influencerką, co rusz zasypywana jest pytaniami dotyczącymi swoich dzieci. Ostatnio w jednym z wywiadów została zapytana o to, czy zamierza ochrzcić Nenę i Bernarda. Odpowiedziała w swoim stylu – szczerze i bez owijania w bawełnę.

Lara Gessler nie zamierza ochrzcić swoich dzieci. Wprost mówi dlaczego
Autor: Instagram/@lara_gessler Lara Gessler nie zamierza ochrzcić swoich dzieci. Wprost mówi dlaczego

Lara Gessler we wrześniu tego roku po raz drugi została mamą – na świat przyszedł jej synek Bernard. Dołączył do 2-letniej siostrzyczki Neny. Dumna mama często chwali się swoimi pociechami na instagramowym profilu, który śledzi już blisko 300 tysięcy użytkowników. Publikuje tu wiele kadrów z codziennego życia, często chwaląc się bardzo intymnymi momentami jak poród Bernarda, sesja ciążowa czy urodziny Neny. Nic dziwnego, że obie pociechy influencerki wzbudzają duże zainteresowanie – fani, a także dziennikarze co rusz dopytują o nie.

Przeczytaj także: Lara Gessler pokazała piękne zdjęcie karmienia piersią. "Cały czas zachwycam się potęgą ciała kobiety"

Jakie obowiązki ma matka chrzestna?

Lara Gessler zapytana o to, czy zamierza ochrzcić swoje dzieci

W ostatnim wywiadzie, jakiego udzieliła Lara Gessler, reporterka portalu Jastrząb Post zapytała ją o to, czy planuje z mężem ochrzcić dzieci.

Jestem niepraktykująca i nie za bardzo popieram kościół katolicki, więc nie ma za bardzo powodu, żebym chrzciła dziecko – odpowiedziała jej restauratorka.

Lara Gessler to nie jedyna gwiazda, która nie chce ochrzcić dzieci

Ostatnio w podcaście Żurnalisty piosenkarka Anna Dąbrowska przyznała się do tego, że nie ochrzciła swoich dzieci. W krótkich słowach wyjaśniła swoją decyzję.

Wiesz co, no ja swoich dzieci nie ochrzciłam, bo wolę, żeby same podjęły decyzję o tym, czego chcą. Jakie one mają wyobrażenie na temat jakiejkolwiek wiary, czegokolwiek, w wieku dziewięciu lat? Wydaje mi się, że znikome – powiedziała.

Jednocześnie jednak wokalistka podkreśliła, że szanuje ludzi wierzących i religijnych, dla których sakramenty są bardzo ważne. Uważa jednak, że jest ich coraz mniej.

Myślę, że ludzi bardzo wierzących, którzy przyjmują sakramenty, bo bardzo długo nad tym myśleli i doszli do wniosku, że to jest coś, czego potrzebują naprawdę, jest garstka. Osobiście znam ze trzy takie osoby — podsumowała Ania Dąbrowska.

Przeczytaj także: To powody, dla których ksiądz rzeczywiście może odmówić chrztu. Wiedziałaś o tym?