Lara Gessler urodziła synka, nadała mu wyjątkowe i rzadkie imię. Ale to kadr z porodówki wzrusza najbardziej

2022-09-13 9:45

Lara Gessler powitała na świecie swoje drugie dziecko. Do malutkiej Neny dołączył mały braciszek. Restauratorka podzieliła się na Instagramie bardzo intymnym ujęciem z porodu. Zdradziła także, jakie imię wybrała dla synka.

Lara Gessler urodziła synka. Nadała mu wyjątkowe i rzadkie imię. Ale to kadr z porodówki wzrusza najbardziej
Autor: Instagram/@lara_gessler Lara Gessler urodziła synka. Nadała mu wyjątkowe i rzadkie imię. Ale to kadr z porodówki wzrusza najbardziej

Lara Gessler w poniedziałek zamieściła w mediach społecznościowych wzruszający kadr z sali porodowej ze Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie. Tym samym zdradzając, że drugie jej dziecko i Piotra Szeląga jest już na świecie.

Przeczytaj: Lara Gessler zdradziła swój plan porodowy. Fanki pytają, czy zamierza rodzić w domu?

Maja Hyży o ciąży i byciu mamą

Uroczy kard z synkiem i tatą

Na fotografii widzimy Larę trzymającą w objęciach nowo narodzone maleństwo oraz jej partnera, który nie szczędzi czułości świeżo upieczonej mamie. To jedno ujęcie pokazuje całą gamę emocji towarzyszących narodzinom: ogromny wysiłek, ulgę, wielką miłość oraz nieopisane szczęście. Lara na zdjęciu leży wannie porodowej. Córka Magdy Gessler planując poród mówiła, że jej marzeniem byłoby urodzić synka naturalnie i bez znieczulenia. Od początku planowała poród w szpitalu, a nie w domu. Jak podkreślała w swoich wcześniejszych wypowiedziach lubi mieć poczucie bezpieczeństwa, jakie daje szpital. Tu w razie komplikacji od razu może liczyć na fachową pomoc.

Oryginalne imię syna Lary Gessler

Jak czytamy w poście chłopiec dostał dwa nazwiska zarówno po mamie jak i tacie. Jeszcze przed porodem fanki restauratorki dopytywały, jakie imię planuje dać synkowi. Wówczas Lara nie chciała go zdradzić, wolała poczekać do dnia porodu i upewnić się, czy wybrane imię będzie pasowało do maleństwa.

Teraz szczęśliwa mama tak przedstawiała swojego synka światu:

„Jest. Bernard Gessler – Szeląg”

„Tak wygląda szczęście”

Pod postem posypało się wiele ciepłych słów od fanek, przyjaciół i rodziny świeżo upieczonych rodziców. Kilka słów pozostawiła także dumna babcia – Magda Gessler.

„Bernard męski typ .., kochanie mojeeee wielkie kochanie to wy” – napisała.

W setkach komentarzy, które pojawiły się raptem w przeciągu kilku godzin od narodzin chłopca przeważają gratulacje, słowa zachwytu nad oryginalnym imieniem wybranym dla synka oraz wyjątkowym zdjęciem całej rodziny.

„Przepięknie uchwycony moment, gratulujemy!!!”

„Jakie piękne imię. Dużo zdrowia i ogromne gratulacje.”

„Przepiękne zdjęcie. Tak wygląda szczęście.”

„Ucałowania i gratulacje dla całej rodziny. Witaj Bernardzie.”

„Piękne imię, piękni Rodzice, gratulacje!”

„Wow. Bernard piękne imię. Brawo mamo..” - czytamy pod postem.

My również gratulujemy i życzymy samych pięknych chwil dla całej rodziny.

Przeczytaj także: Lara Gessler pokazała wyprawkę do szpitala dla synka. Organizacja godna „Perfekcyjnej Pani Domu”

Nasi Partnerzy polecają