Lara Gessler urodziła synka, nadała mu wyjątkowe i rzadkie imię. Ale to kadr z porodówki wzrusza najbardziej

2022-09-13 9:45

Lara Gessler powitała na świecie swoje drugie dziecko. Do malutkiej Neny dołączył mały braciszek. Restauratorka podzieliła się na Instagramie bardzo intymnym ujęciem z porodu. Zdradziła także, jakie imię wybrała dla synka.

Lara Gessler urodziła synka. Nadała mu wyjątkowe i rzadkie imię. Ale to kadr z porodówki wzrusza najbardziej
Autor: Instagram/@lara_gessler Lara Gessler urodziła synka. Nadała mu wyjątkowe i rzadkie imię. Ale to kadr z porodówki wzrusza najbardziej

Lara Gessler w poniedziałek zamieściła w mediach społecznościowych wzruszający kadr z sali porodowej ze Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie. Tym samym zdradzając, że drugie jej dziecko i Piotra Szeląga jest już na świecie.

Przeczytaj: Lara Gessler zdradziła swój plan porodowy. Fanki pytają, czy zamierza rodzić w domu?

Maja Hyży o ciąży i byciu mamą

Uroczy kard z synkiem i tatą

Na fotografii widzimy Larę trzymającą w objęciach nowo narodzone maleństwo oraz jej partnera, który nie szczędzi czułości świeżo upieczonej mamie. To jedno ujęcie pokazuje całą gamę emocji towarzyszących narodzinom: ogromny wysiłek, ulgę, wielką miłość oraz nieopisane szczęście. Lara na zdjęciu leży wannie porodowej. Córka Magdy Gessler planując poród mówiła, że jej marzeniem byłoby urodzić synka naturalnie i bez znieczulenia. Od początku planowała poród w szpitalu, a nie w domu. Jak podkreślała w swoich wcześniejszych wypowiedziach lubi mieć poczucie bezpieczeństwa, jakie daje szpital. Tu w razie komplikacji od razu może liczyć na fachową pomoc.

Oryginalne imię syna Lary Gessler

Jak czytamy w poście chłopiec dostał dwa nazwiska zarówno po mamie jak i tacie. Jeszcze przed porodem fanki restauratorki dopytywały, jakie imię planuje dać synkowi. Wówczas Lara nie chciała go zdradzić, wolała poczekać do dnia porodu i upewnić się, czy wybrane imię będzie pasowało do maleństwa.

Teraz szczęśliwa mama tak przedstawiała swojego synka światu:

„Jest. Bernard Gessler – Szeląg”

„Tak wygląda szczęście”

Pod postem posypało się wiele ciepłych słów od fanek, przyjaciół i rodziny świeżo upieczonych rodziców. Kilka słów pozostawiła także dumna babcia – Magda Gessler.

„Bernard męski typ .., kochanie mojeeee wielkie kochanie to wy” – napisała.

W setkach komentarzy, które pojawiły się raptem w przeciągu kilku godzin od narodzin chłopca przeważają gratulacje, słowa zachwytu nad oryginalnym imieniem wybranym dla synka oraz wyjątkowym zdjęciem całej rodziny.

„Przepięknie uchwycony moment, gratulujemy!!!”

„Jakie piękne imię. Dużo zdrowia i ogromne gratulacje.”

„Przepiękne zdjęcie. Tak wygląda szczęście.”

„Ucałowania i gratulacje dla całej rodziny. Witaj Bernardzie.”

„Piękne imię, piękni Rodzice, gratulacje!”

„Wow. Bernard piękne imię. Brawo mamo..” - czytamy pod postem.

My również gratulujemy i życzymy samych pięknych chwil dla całej rodziny.

Przeczytaj także: Lara Gessler pokazała wyprawkę do szpitala dla synka. Organizacja godna „Perfekcyjnej Pani Domu”

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza