Lewandowska pokazała zdjęcie Klary pod choinką! Czy jest podobna do taty?

2021-12-22 14:55

Małe córeczki Anny i Roberta Lewandowskich do tej pory nie występowały publicznie, rodzice nie pokazywali też ich zdjęć w mediach społecznościowych. Do dziś. Ania Lewandowska pokazała właśnie zdjęcie Klary pod choinką. Wszyscy twierdzą, że jest podobna do taty! A ty, jak sądzisz?

Lewandowska pokazała zdjęcie Klary pod choinką!
Autor: AP PHOTO/CHRISTOPHE ENA/Instagram annalewandowskahpba Czy jest podobna do taty?

Anna Lewandowska to ulubienica Polaków, którzy kochają ją równie mocno, jak strzelającego bramki dla Polski Roberta. Para ma dwie córeczki:  4,5-letnią Klarę oraz 1,5- roczną Laurę. Razem z rodzicami mieszkają w Niemczech, choć często przebywają w Polsce, gdzie mają dziadków i wygodne mieszkanie.

Czytaj również: Anna Lewandowska szczerze o pierwszej ciąży: "Poważnie chorowałam, 2 lata starałam się o dziecko..."

Jak Anna Lewandowska wróciła do formy po porodzie?

I choć oboje małżonkowie często goszczą w mediach, a ich media społecznościowe pełne są zdjęć, to jednak rzadko pokazują swoją dzieci. Jeśli już, to bokiem lub tyłem. Dlatego każde zdjęcie Klary lub Laury robi furorę wśród fanów i fanek Lewandowskich. 

Święta to znakomita okazja do rodzinnych fotografii, nic więc dziwnego, że Anna Lewandowska skusiła się na zdjęcie pod choinką. Tym razem pokazała Klarę, dzięki czemu możemy zobaczyć dziewczynkę w całej okazałości. Czy jest podobna do taty, jak twierdzą internautki, komentujące zdjęcie?

Same sprawdźcie w galerii! 

ALE ZAIWANIA! Ania Lewandowska musi być dumna. Klara to URODZONA ROWERZYSTKA!
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza