Lewandowska pokazała zdjęcie Klary pod choinką! Czy jest podobna do taty?

2021-12-22 14:55
Lewandowska pokazała zdjęcie Klary pod choinką!
Autor: AP PHOTO/CHRISTOPHE ENA/Instagram annalewandowskahpba Czy jest podobna do taty?

Małe córeczki Anny i Roberta Lewandowskich do tej pory nie występowały publicznie, rodzice nie pokazywali też ich zdjęć w mediach społecznościowych. Do dziś. Ania Lewandowska pokazała właśnie zdjęcie Klary pod choinką. Wszyscy twierdzą, że jest podobna do taty! A ty, jak sądzisz?

Anna Lewandowska to ulubienica Polaków, którzy kochają ją równie mocno, jak strzelającego bramki dla Polski Roberta. Para ma dwie córeczki:  4,5-letnią Klarę oraz 1,5- roczną Laurę. Razem z rodzicami mieszkają w Niemczech, choć często przebywają w Polsce, gdzie mają dziadków i wygodne mieszkanie.

Czytaj również: Anna Lewandowska szczerze o pierwszej ciąży: "Poważnie chorowałam, 2 lata starałam się o dziecko..."

Jak Anna Lewandowska wróciła do formy po porodzie?

I choć oboje małżonkowie często goszczą w mediach, a ich media społecznościowe pełne są zdjęć, to jednak rzadko pokazują swoją dzieci. Jeśli już, to bokiem lub tyłem. Dlatego każde zdjęcie Klary lub Laury robi furorę wśród fanów i fanek Lewandowskich. 

Święta to znakomita okazja do rodzinnych fotografii, nic więc dziwnego, że Anna Lewandowska skusiła się na zdjęcie pod choinką. Tym razem pokazała Klarę, dzięki czemu możemy zobaczyć dziewczynkę w całej okazałości. Czy jest podobna do taty, jak twierdzą internautki, komentujące zdjęcie?

Same sprawdźcie w galerii! 

ALE ZAIWANIA! Ania Lewandowska musi być dumna. Klara to URODZONA ROWERZYSTKA!
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza