Lil Masti urodziła! Pokazała zdjęcia wprost z sali porodowej

2023-08-28 9:45

Znana influencerka Aniela Bogusz, znana raczej pod pseudonimem Lil Masti, kilka dni temu urodziła córeczkę. Oprócz wesołych wieści, świeżo upieczona mama udostępniła też swoją sesję porodową. Choć taki rodzaj fotografii nie wszystkich przekonuje, to trzeba przyznać, że sesja Lil utrzymana jest w bardzo subtelnej stylistyce.

Lil Masti
Autor: Instagram/ @lilmasti Lil Masti urodziła!

Influencerka urodziła w czwartek, 24 sierpnia, a wczoraj wieczorem poinformowała o tym fanów.

Odkąd na początku tego roku Lil Masti zdradziła fanom wieść o ciąży, bardzo dokładnie relacjonowała swój stan w mediach społecznościowych. Nic więc dziwnego, że doczekaliśmy się też jej sesji porodowej. Musimy przyznać, że zdjęcia są subtelne i pełne uroku. 

Zobacz też: Najlepsze zdjęcia porodowe 2023. "Nowy poziom mocy i siły", które towarzyszą narodzinom

Lil Masti vs Linkiewicz [KARIERA, WIEK, TYPY] | ESKA XD - Hotplota #54

Dowiedz sie: Lil Masti wyznała ile przytyła w ciąży. Dużo?

Piękna sesja porodowa Lil Masti

Influencerka pokazała na swoim Instagramie sporo zdjęć z porodu. Część fotografii wykonano jakiś czas po narodzinach jej córki, ale inne są zrobione świeżo po porodzie przez cesarskie cięcie. Znana mama podpisała je krótko:

ARIA WOŹNIAKOWSKA 🤍 24.08.2023r. Witaj na świecie. Kochamy Cię Aniołku.

Nietuzinkowe imię córki Lil Masti

Już w lipcu, podczas swojej imprezy baby shower, Lil Masti zdradziła, jakie imię nada córce. Maleńka dziewczynka dostała imię Aria. Według aktualnych danych z rejestru PESEL, nosi je tylko 155 kobiet w naszym kraju. 

Imię Aria wszystkim fanom "Gry o tron" kojarzy się z jedną z głównych bohaterek - Aryą Stark, której imię wymawia się niemal identycznie, jak to po polsku. 

Kariera Lil Masti

Choć od kilku miesięcy content influencerki pełen jest treści parentingowych, to nie zawsze tak było. Część osób kojarzy Anielę Bogusz występującą jeszcze pod pseudonimem "SexMasterka", kiedy to opowiadała na YouTubie przede wszystkim o erotyce.

To jednak nie koniec jej medialnej popularności. Bogusz w latach 2019-2022 była też zawodniczką freak show fight. Mało kto wie też, że jest daleką kuzynką Nicole Sochacki-Wójcickiej, czyli popularnej "Mamy Ginekolog".