Lil Masti wyznała ile przytyła w ciąży. Dużo?

2023-08-11 10:21

Lil Masti czeka na narodziny pierwszego dziecka. Celebrytka z radością dzieli się swoimi przeżyciami z okresu ciąży w mediach społecznościowych. Tym razem przyznała, ile kilogramów przybrała na wadze i opowiedziała fanom, czym zaskoczyła ją ciąża.

Lil Masti
Autor: Lil Masti/Instagram Lil Masti to polska influencerka, która spodziewa się pierwszego dziecka.

Lil Masti to polska influencerka i celebrytka, zawodniczka freak show fight. Kobieta spodziewa się swojego pierwszego dziecka, a zbliżające się narodziny mocno ją ekscytują. Na swoim profilu na Instagramie chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat ciąży i publikuje zdjęcia z powiększającym się brzuszkiem.

Bóle brzucha w ciąży

Nie taki duży brzuszek

W ostatnim czasie influencerka opublikowała na Instagramie relację, w której zdradziła ile przytyła w ciąży i podzieliła się swoimi wyobrażeniami na temat zmieniającego się brzuszka. "Jak ja sobie wyobrażałam siebie pod koniec ciąży, to wyobrażałam sobie, że będę miała taki brzuch, że on będzie taki wielgachny, a on jest taki uroczy. Nie jest taki przeogromniasty" - powiedziała. 

Przyznała także, że przybrała na wadze 20 kilogramów, ale w ogóle się tym nie przejmuje. "Mam to gdzieś, czy przytyłam 20 kg... to nie jest dla mnie istotne, to nie jest dla mnie ważne" - powiedziała.

Lil Masti wkrótce urodzi

Celebrytka jest już w 39. tygodniu ciąży. Lada moment powita na świecie córeczkę, która ma nosić imię Aria. Poród odbędzie się w prywatnym szpitalu w Warszawie, o czym Lil Masti również poinformowała w mediach społecznościowych.

Pierwsze dziecko

Dla Anieli Bogusz i jej partnera Tomka to będzie pierwsze dziecko. Kobieta zdradziła, że odkąd zostali parą (a było to 9 lat temu) wiedziała, że chce założyć dużą rodzinę. Na Instagramie mówi głośno, że po pierwszej ciąży będzie szybko starała się zajść w kolejną. Twierdzi, że czuje się spełniona zawodowa, jest zadowolona z tego, w jakim momencie życia się znajduje i czuje, że to czas na to, by powiększyć rodzinę.

Lil Masti szokuje w internecie

Lil Masti zdobyła popularność jako SexMasterka, youtuberka, która szokowała internautów perwersyjnymi filmami, w których opowiadała o seksie. Jej wizerunek był wtedy bardzo przerysowany, a wygląd miał wzbudzać emocje. W 2019 roku usunęła swoje konta społecznościowe, a w kolejnym wróciła pod nowym pseudonimem Lil Masti. Kobieta podzieliła się w internecie m.in. tym, że powiększyła sobie biust w prywatnej klinice w Pradze. 

Czytaj: Ile twarzy widzisz na obrazku? Test zdradzi, czy wykształciłeś umiejętność przetrwania

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza