Lindsay Lohan urodziła. Dziecko otrzymało magiczne imię: oznacza "obrońcę"

2023-07-18 11:56

Lindsay Lohan po burzliwej młodości wreszcie przybiła do bezpiecznej przystani. Jest nią Dubaj, w którym aktorka mieszka i gdzie spotkała swoją miłość - obecnego męża Badera. Lindsay właśnie urodziła synka, któremu nadała wyjątkowe arabskie imię.

Lindsay Lohan z mężem
Autor: Instagram @lindsaylohan Lindsay Lohan urodziła. Dziecko otrzymało magiczne imię, oznacza "obrońcę"

Lindsay Lohan została właśnie szczęśliwą mamą. 37-letnia aktorka powitała swoje pierwsze dziecko w Dubaju, gdzie mieszka od kilku lat i gdzie spotkała swojego obecnego męża. "Rodzina jest w siódmym niebie” – powiedziała mediom agencja aktorki. Wiemy, jakie niezwykłe imię otrzymało dziecko Lindsay Lohan.

Spis treści

  1. Skandalistka ustatkowała się
  2. Zaręczyny, ślub, a teraz dziecko
  3. Niezwykłe imię - co oznacza po arabsku?
Polacy mówią z czym kojarzą im się polskie gwiazdy! #EwelinaPyta

Skandalistka ustatkowała się

Lindsay Lohan rozpoczęła karierę aktorską jako dziecko. Wystąpiła w wielu filmach, między innymi: "Nie wierzcie bliźniaczkom", "Garbi: super bryka" czy "Zakręcony piątek", zaczęła też realizować się jako piosenkarka. Sława, która nadeszła szybko, przewróciła nastolatce w głowie. W wieku 20 lat wpadła w uzależnienie od alkoholu, a lista jej partnerów była długa. W 2014 roku w programie Oprah Winfrey, przyznała, że poroniła. 

Kilka lat temu Lindsay postanowiła zawalczyć o swoje życie i karierę. Podpisała umowę z Netflixem i przeniosła się do Dubaju. To właśnie tam spotkała Badera Shammasa, finansistę i bankowca urodzonego w Kuwejcie. Początkowo para ukrywała swój związek, ale wreszcie ogłosiła swoje zaręczyny po 3 latach spotykania się. 

Zaręczyny, ślub, a teraz dziecko

Lohan dostała pierścionek w listopadzie 2021 roku, a w lipcu 2022 roku potwierdziła w mediach społecznościowych, że jest mężatką. „Jestem zdumiona, że jesteś moim mężem. Moje życie i moje wszystko. Każda kobieta powinna się tak czuć każdego dnia.” - napisała aktorka w jednym z postów. 

Jak podaje amerykański magazyn muzyczny billboard.com, aktorka po raz pierwszy poinformowała o swojej ciąży w marcu 2023 roku uroczym zdjęciem śpioszków z napisem: "Coming soon" (już wkrótce). W wywiadach przyznawała, że jest podekscytowana nowa rolą mamy i że ona i jej mąż nie mogą się doczekać kolejnego rozdziału ich życia. Na instagramie pokazywała zdjęcia z brzuszkiem i fotki pokoiku dla dziecka oraz jej własnej kolekcji mebli zaprojektowanych razem ze znaną marką Nestig. 

Czytaj również: Koniec ery Laurek i Julek. Lekarza zachwyciło to niezwykłe imię

53-letnia Naomi Campbell została mamą. „Nigdy nie jest za późno”

Niezwykłe imię - co oznacza po arabsku?

Synek Lindsay i Badera przyszedł na świat w Dubaju, gdzie para mieszka. Przedstawiciele aktorki poinformowali, że noworodek i mama czują się dobrze. Piękny i zdrowy chłopiec otrzymał niezwykłe imię Luai, które w języku arabskim oznacza obrońcę, tarczę.  

źródło: https://www.billboard.com/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza