Magda Gessler nie ma wątpliwości, wnuk ma w genach gotowanie. "Za chwilę będzie rzucał talerzami"

2023-12-08 12:10

Filmik opublikowany przez Magdę Gessler, na którym widać jak jej 14-miesięczny wnuk Bernard robi pokaz kulinarny dla rodziny, skradł serca internautów. Dumna babcia nie ma wątpliwości, że rośnie jej następca. Tego samego zdania są jej obserwatorzy. „Patrzcie na te ruchy” - piszą zachwyceni.

Magda Gessler nie ma wątpliwości, wnuk ma w genach gotowanie. Za chwilę będzie rzucał talerzami
Autor: Instagram @magdagessler_official Magda Gessler nie ma wątpliwości, wnuk ma w genach gotowanie. "Za chwilę będzie rzucał talerzami"

Magdy Gessler nikomu przedstawiać nie trzeba. Jest malarką, felietonistką, osobowością telewizyjną, ale przede wszystkim restauratorką, kontynuującą rodzinną tradycję klanu Gesslerów, do którego weszła przez małżeństwo z Piotrem Gesslerem (synem warszawskiego restauratora Zbigniewa Gesslera).

W ślad rodzinnej tradycji poszły też jej dzieci - Tadeusz Müller (syn z pierwszego małżeństwa z Volkhartem Müllerem, który zmarł przedwcześnie) i Lara Gessler (córka z małżeństwa z Piotrem Gesslerem). Teraz okazuje się, że także najmłodsze pokolenie nie „padło daleko od jabłoni”.

W co się bawi z synem Radosław Majdan?

Mały Benio robi pokaz kulinarny dla rodziny. „Tradycja rodzinna nie zginie”

Dumna babcia pochwaliła się uroczym filmikiem na swoim instagramowym profilu, który zachwycił internautów. „Tradycja rodzinna nie zginie, oto pokaz kulinarny Benia dla rodziny” – zatytułowała wideo Magda Gessler.

Na nagraniu widać 14-mięsiecznego Bernarda (syna Lary Gessler i Piotra Szeląga), który trzyma w dłoni patelnię i „gotuje” dla obserwujących go bliskich. Robi to z taką łatwością i gracją, jakby rzeczywiście z mlekiem matki wyssał kulinarne umiejętności.

„Ale czad. Ten mały brzdąc serio ma to w genach. Patrzcie na te ruchy”.

„Genów nie oszukasz, czym skorupka za młodu nasiąknie…”.

„Rośnie dziedzic kulinarny. Jak mówią - jabłuszko nie pada daleko od jabłoni”.

„No i pięknie, następny geniusz kulinarny rośnie” – pisali zachwyceni internauci.

Niektórzy z nich stwierdzili, że ma to po babci.

„Po babci taki szalony”.

„Za chwilę będzie rzucał talerzami” – żartowali.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza