MAŁA ZAKUPOHOLICZKA. Ledwie nauczyła się chodzić i... buszuje po sklepach jak rasowa stylistka [FILM]

2014-08-07 12:29

Niedawno nauczyła się chodzić, a w buszowaniu po sklepach już dorównuje mamie. Przebiera ciuchy na wieszakach z prędkością światła i w przeciwieństwie do wielu dorosłych kobiet, doskonale wie, czego szuka. Zobaczcie małą zakupoholiczkę!

Zakupy z dzieckiem
Autor: x-news Mała zakupoholiczka doskonale wie, czego szuka w sklepie!

Skończyła roczek i już ma sprecyzowane zainteresowania. To się nazywa wiedzieć, czego się chce od życia! Patrząc na to, jak mała Findlandka robi zakupy, można się spodziewać, że swoją karierę zawodową zwiąże ze światem mody.

Czy dzieci znają się na modzie? >>

Mała zakupoholiczka wie, czego szuka

Rodzice zabrali dziewczynkę do sklepu. Myśleli, że córeczka pochodzi sobie po sklepie i pozwoli im w spokoju dokonać zakupów. Tymczasem ona zaczęła... wybierać sobie ubrania.

Robiła to dokładnie tak, jak robi to każda stylistka. Szybko sprawdzała, co wisi na kolejnych wieszakach, zatrzymując się na dłużej tylko przy tych ciuchach, które ją naprawdę interesowały.

Stylistka dla dzieci - nowa moda wśród rodziców >>

Zobaczcie, jak wygląda mała zakupoholiczka!

Agencja TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza