Henio Majdan skończył 2 lata, rodzice podarowali mu niecodzienny prezent. "Rozczulił mnie"

2022-06-13 12:45

Sezon urodzinowy u Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana trwa w najlepsze. W piątek urodziny obchodził najmłodszy członek ich rodziny - mały Henio, który skończył właśnie 2 latka. Z tej okazji rodzice sprawili mu niezwykły prezent.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują 2. urodziny Henia. Chłopiec dostał niecodzienny prezent
Autor: Inatagram/@m_rozenek Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują 2. urodziny Henia

Tak się ciekawie złożyło, że niemal w jednym czasie wszyscy członkowie rodu Rozenek-Majdan obchodzą urodziny. Małgorzata Rozenek dumnie relacjonowała w mediach społecznościowych wszystkie rodzinne imprezy urodzinowe. I tak niedawno 12 lat skończył Tadeusz, 16 lat Staś, a okrągłą 50-tkę świętował Radosław Majdan. Po drodze były także urodziny samej Małgosi. Teraz przyszedł czas na najmłodszego z rodu - małego Henia.

Polecamy: Asia Opozda po raz pierwszy opowiedziała o samotnym macierzyństwie. "Wszystko zmieniło się na lepsze"

Henio dostał niecodzienny prezent na 2. urodziny

O urodzinach Henia poinformował na Instagramie jego tata, z tej okazji chłopiec mógł sobie sam wybrać prezent.

"U nas sezon urodzinowy ciąg dalszy. Dzisiaj nasz kochany Jubilat Henryk obchodził swoje 2. urodziny. W związku z czym, wybrał się na swoje pierwsze świadome zakupy" - napisał jego Radosław Majdan.

Do posta załączył filmik, na którym widać, jak chłopiec pewnie zmierza w kierunku sklepowych regałów wypełnionych samochodami. Wybiera kilka z nich, po czym już w domu w gronie najbliższych i przy torcie bawi się nimi.

Fanki pod wrażeniem bliskich relacji Henia z braćmi

Ale to nie prezenty Henia urzekły najbardziej obserwatorów Radosława Majdana. Fani zwrócili uwagę na bliskie i pełne czułości relacje, jakie łączą Henia ze starszymi braćmi - Tadeuszem i Stanisławem. Na filmie widać bowiem, jak bracia dają sobie pełne miłości buziaki.

"Boziu... Jak mnie rozczula relacja między chłopcami - coś pięknego! Jesteście cudowną rodziną!" - napisała jedna z fanek.

"To piękne i wzruszające jak starsi bracia z czułością reagują na Henryka. Naprawdę cudnie się na to patrzy. Popłakałam się ze wzruszenia!"- przyznała inna.

Przeczytaj: Anna Lewandowska w końcu pokazała twarze córek. Fanki podzielone: do kogo dziewczynki są podobne?