Henio Majdan skończył 2 lata, rodzice podarowali mu niecodzienny prezent. "Rozczulił mnie"

2022-06-13 12:45

Sezon urodzinowy u Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana trwa w najlepsze. W piątek urodziny obchodził najmłodszy członek ich rodziny - mały Henio, który skończył właśnie 2 latka. Z tej okazji rodzice sprawili mu niezwykły prezent.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują 2. urodziny Henia. Chłopiec dostał niecodzienny prezent
Autor: Inatagram/@m_rozenek Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują 2. urodziny Henia

Tak się ciekawie złożyło, że niemal w jednym czasie wszyscy członkowie rodu Rozenek-Majdan obchodzą urodziny. Małgorzata Rozenek dumnie relacjonowała w mediach społecznościowych wszystkie rodzinne imprezy urodzinowe. I tak niedawno 12 lat skończył Tadeusz, 16 lat Staś, a okrągłą 50-tkę świętował Radosław Majdan. Po drodze były także urodziny samej Małgosi. Teraz przyszedł czas na najmłodszego z rodu - małego Henia.

Polecamy: Asia Opozda po raz pierwszy opowiedziała o samotnym macierzyństwie. "Wszystko zmieniło się na lepsze"

Henio dostał niecodzienny prezent na 2. urodziny

O urodzinach Henia poinformował na Instagramie jego tata, z tej okazji chłopiec mógł sobie sam wybrać prezent.

"U nas sezon urodzinowy ciąg dalszy. Dzisiaj nasz kochany Jubilat Henryk obchodził swoje 2. urodziny. W związku z czym, wybrał się na swoje pierwsze świadome zakupy" - napisał jego Radosław Majdan.

Do posta załączył filmik, na którym widać, jak chłopiec pewnie zmierza w kierunku sklepowych regałów wypełnionych samochodami. Wybiera kilka z nich, po czym już w domu w gronie najbliższych i przy torcie bawi się nimi.

Fanki pod wrażeniem bliskich relacji Henia z braćmi

Ale to nie prezenty Henia urzekły najbardziej obserwatorów Radosława Majdana. Fani zwrócili uwagę na bliskie i pełne czułości relacje, jakie łączą Henia ze starszymi braćmi - Tadeuszem i Stanisławem. Na filmie widać bowiem, jak bracia dają sobie pełne miłości buziaki.

"Boziu... Jak mnie rozczula relacja między chłopcami - coś pięknego! Jesteście cudowną rodziną!" - napisała jedna z fanek.

"To piękne i wzruszające jak starsi bracia z czułością reagują na Henryka. Naprawdę cudnie się na to patrzy. Popłakałam się ze wzruszenia!"- przyznała inna.

Przeczytaj: Anna Lewandowska w końcu pokazała twarze córek. Fanki podzielone: do kogo dziewczynki są podobne?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza