Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła syna! Chłopiec dostał inne imię, niż planowano

2020-06-10 14:26

Znana prezenterka telewizyjna i jej mąż Radosław Majdan powitali dziś na świecie syna.

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła
Autor: materiały prasowe Źródło: instagram.com/m_rozenek

Zdjęciem swojej żony i synka pochwalił się na instagramie dumny tata, piłkarz Radosław Majdan. Maluch miał dostać na imię Edward, jednak rodzice zmienili zdanie i ostatecznie chłopiec będzie nosił imię Henryk. To trzecie dziecko Rozenek, ale pierwsze jej partnera. Para wychowuje razem nastoletnich synów prezenterki z poprzedniego małżeństwa.

"Perfekcyjna pani domu" od kilku miesięcy chętnie chwaliła się w mediach społecznościowych ciążowym brzuszkiem i przygotowaniami do narodzin dziecka - relacjonowała m.in. kompletowanie wyprawki oraz urządzanie dziecięcego pokoiku. Celebrytka nigdy nie ukrywała, że była to dla niej wyczekiwana ciąża i że wraz z mężem długo starali się o dziecko. Do zapłodnienia doszło metodą in vitro - w ten sam sposób poczęci zostali jej starsi synowie.

Sprawdź: Nadopiekuńcza czy wyluzowana? Zrób test i zobacz, jaką będziesz mamą

Już poprzedniego dnia na swoim instagramowym profilu Małgorzata Rozenek-Majdan poinformowała, że jedzie do szpitala. Prezenterka rodziła w bardzo komfortowych warunkach w prywatnej klinice w Warszawie, a poród odbył się poprzez cesarskie cięcie. Mały Henio przyszedł na świat ważąc 3900 g i mierząc 58 cm.

Serdecznie gratulujemy!

Przeczytaj także: Formalności po narodzinach dziecka - o czym i kiedy trzeba pamiętać?

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza