Małgorzata Tomaszewska urodziła. Dziewczynka otrzymała piękne imię

2024-02-20 21:11

Małgorzata Tomaszewska urodziła drugie dziecko. We wtorek 20 lutego na świecie pojawiła się córeczki cieszącej się sympatią prezenterki telewizyjnej. "Jestem dumny i szczęśliwy" - poinformował media ojciec Tomaszewskiej.

Małgorzata Tomaszewska urodziła
Autor: Małgorzata Tomaszewska Instagram Małgorzata Tomaszewska urodziła córeczkę

Małgorzata Tomaszewska przywitała na świecie drugie dziecko. Prezenterka programu "Pytanie na śniadanie" ma już siedmioletniego syna o imieniu Enzo. Chłopiec nie mógł doczekać się narodzin rodzeństwa i przez całą ciążę dzielnie towarzyszył swojej mamie.

"Jestem dumny"

Jak poinformował media ojciec prezenterki, Jan Tomaszewski, dziecko przyszło na świat we wtorek 20 lutego o godzinie 16:00. "Kochane kobitki! Gosia i Luiza, pomimo wielu trudności okazałyście się wspaniałe. Gratuluję szczęśliwego przyjścia na świat. Trzymajcie tak dalej" - poinformował Jan Tomaszewski za pośrednictwem "Super Expressu".

Małgorzata Tomaszewska opowiada o ciąży. Gwiazda „Pytania na śniadanie” czeka na córeczkę?

Małgorzata Tomaszewska urodziła dziewczynkę

Była prezenterka programu "Pytanie na śniadanie" urodziła córkę. Dziewczynka otrzymała piękne i dość rzadkie imię — Luiza. Na razie nieznane są szczegóły na temat porodu. W ostatnich tygodniach ciąży Małgorzata Tomaszewska była bardzo aktywna w mediach społecznościowych i z sentymentem wspominała moment narodzin synka. Pisała, że chciałaby urodzić naturalnie i karmić piersią, tak jak było w przypadku starszego syna. Nie wiadomo jednak, czy jej życzenie się spełniło i dziewczynka przyszła na świat drogą naturalną.

Kto jest ojcem córki Tomaszewskiej?

Małgorzata Tomaszewska nie zdradza, kto jest ojcem jej drugiego dziecka. Wiadomo jedynie, że kobieta ma nowego partnera życiowego i że jest nim mężczyzna spoza show-biznesu. Para jednak skrzętnie ukrywa swój związek i bardzo dba o zachowanie prywatności. "Media to są blaski i cienie, ja te blaski mogę mieć, dlatego znoszę cienie. Jeżeli ktoś pojawia się w przestrzeni publicznej, to nigdy nie wiesz, jak zostanie oceniony" - mówiła była prowadząca programu "Pytanie na śniadanie" w rozmowie z Jastrząb Post.

Małgorzata Tomaszewska ma za sobą dwa związki małżeńskie. Pierwszy raz wyszła za mąż za kierowcę Słomina, a drugi za Ahmeta Seyfi Yigit Tarcima, z którym ma syna Enzo. Jej drugi mąż pochodzi z Turcji.

Gratulujemy szczęśliwych narodzin!

Czytaj: Paulina Rzeźniczak zabiera głos pierwszy raz po porodzie. "Jestem bardzo szczęśliwa"

Nasi Partnerzy polecają