Paulina Rzeźniczak zabiera głos pierwszy raz po porodzie. „Jestem bardzo szczęśliwa”

2024-02-19 14:20

Obserwatorzy Pauliny i Jakuba Rzeźniczka odetchnęli z ulgą po tym, jak w niedzielę para przerwała milczenie na Instagramie i ogłosiła radosną nowinę, że ich córeczka Antoninka jest już na świecie. W poniedziałek świeżo upieczona mama zabrała zaś pierwszy raz głos w InstaStories, w których krótko opowiedziała, co u nich słychać.

Paulina Rzeźniczak zabiera głos pierwszy raz po porodzie. „Jestem bardzo szczęśliwa”
Autor: Instagram @paulina_rzezniczak Paulina Rzeźniczak zabiera głos pierwszy raz po porodzie. „Jestem bardzo szczęśliwa”

Gdy Paulina i Jakub Rzeźniczakowie chwilę przed terminem porodu swojej córeczki oboje zniknęli z Instagrama, ich obserwatorzy zawyrokowali, że para najprawdopodobniej już została rodzicami. I nie mylili się! W niedzielę Paulina i Jakub ogłosili na swoich profilach narodziny córeczki. Mała Antoninka przyszła na świat ponad tydzień temu – 10 lutego. Na dowód tego dumni rodzice opublikowali trzy urocze kadry z maleństwem. Pod postem od razu posypała się lawina gratulacji. W poniedziałek Paulina Rzeźniczk postanowiła podziękować wszystkim za te miłe słowa, publikując swoje pierwsze nagranie po porodzie. Zobaczcie, co w nim powiedziała.

Radosław Majdan o radach dotyczących wychowania jego syna

Paulina Rzeźniczak wzruszona życzeniami od obserwatorów

W poniedziałek rano żona Jakuba Rzeźniczaka wrzuciła uroczy kadr z wspólnego rodzinnego poranka z domu. Na zdjęciu widzimy, jak mała Antoninka śpi na mamie. Szczęśliwy tata zaś całuję mamę w czoło. Chwilę później opublikowała krótkie nagranie, w którym dziękuje wszystkim za ciepłe słowa napływające do niej w komentarzach i wiadomościach prywatnych.

„Chciałam wam podziękować za wszystkie gratulacje. Ja, Kuba i Antoninka bardzo dziękujemy, jest nam bardzo miło” – mówi na wstępie.

W dalszych zaś słowach odniosła się do wszystkich wiadomości podczas swojej nieobecności na Instagramie. „Jest mi bardzo miło, że tak wiele osób troszczy się o mnie też i że zastanawiacie się, co u mnie słychać i czy wszystko w porządku. Dziękuję wam bardzo za to, doceniam te wiadomości, nie jestem w stanie odpisać na wszystkie, dlatego nagrywam tutaj wiadomość” – kontynuuje wyraźnie wzruszona.

Paulina Rzeźniczak: „Jesteśmy już w domku”

W dalszych zaś słowach bezpośrednio mówi, co u nich aktualnie słychać. „U nas wszystko dobrze, jesteśmy już w domku, w końcu możemy się cieszyć wspólnie spędzanym czasem” – zdradza.

Obiecuje też, że w tak zwanym międzyczasie opowie obserwatorom, co się działo pod jej nieobecność na Instagramie oraz odpowie na wszystkie pytania internautek dotyczące produktów, jakie wybrali dla Antoninki.

Na koniec wyraźnie wzruszona dodała „Jestem bardzo szczęśliwa”.

Paulina Rzeźniczak zabiera głos pierwszy raz po porodzie. „Jestem bardzo szczęśliwa”
Autor: Instagram @paulina_rzezniczak Paulina Rzeźniczak zabiera głos pierwszy raz po porodzie. „Jestem bardzo szczęśliwa”