Małgosia Socha opowiedziała o wakacjach bez dzieci. "Jesteśmy dorośli i możemy robić inne rzeczy"

2022-07-13 9:24

Małgorzata Socha jest mamą trójki dzieci. W jej mediach społecznościowych widać, że mnóstwo czasu spędza aktywnie, całą rodziną. Zdarza się jednak, że jej dzieci wyjeżdżają same, co daje aktorce i jej mężowi zastrzyk energii. Widać, że to skuteczna metoda na szczęśliwe małżeństwo - Socha jest w jednym z najtrwalszych związków polskiego show-biznesu.

Małgorzata Socha
Autor: Instagram/ @malgosia_socha Małgorzata Socha wysyła dzieci na wakacje.

42-letnia Socha doczekała sie trójki dzieci. Wraz z mężem wychowuje Zofię (ur.2013), Barbarę (ur.2017) i Stanisława (ur.2018). Choć życie rodzinne sprawia aktorce mnóstwo radości, to od lat zdarza jej się wyjeżdżać na wakacje tylko we dwoje. Teraz z kolei, jak zdradziła portalowi jastrzabpost.pl, to jej dzieci wyjechały samotnie. 

Co mówi gwiazda o czasie "dla dorosłych" i lękach o dzieci wypuszczone z gniazda?

Zobacz też: Wakacje bez dzieci: tak czy nie? Zobacz, czy warto wyjechać na urlop bez dziecka

Przeczytaj: Marzysz o chwili bez dziecka, ale się boisz? Zobacz, jak nauczyć się odpoczywać

O dzieci, gwiazda została zapytana podczas pokazu Paprocki&Brzozowski. Poinformowała wówczas:

Moje dzieci są na wakacjach. Więc ten wieczór mogę spokojnie świętować z chłopakami.

Jak każda mama, Socha przyznaje, że potrzebuje czasami spokoju i czasu dla siebie, którego przy gromadce dzieci i pracy zawodowej, jest bardzo mało:

Dzieci są pod dobrą opieką więc to jest najważniejsze. W związku z tym, ja się nie denerwuję. Cieszę się, że mogę mieć czas dla siebie, co się bardzo rzadko zdarza, że wieczory mamy wolne. Korzystamy z tego z mężem, ale weekend już będzie rodzinny.

Aktorka dodaje jednak, że choć czas we dwoje jest dla niej i jej męża cenny, to chwile spędzone z dziećmi dają im poczucie spełnienia.

Uwielbiamy przebywać z naszymi dziećmi. Ich obecność sprawia, że czujemy się taką pełną rodziną. To jest taki moment, kiedy w końcu możemy cieszyć się sobą i mamy ten czas dla siebie. I ten wspólny moment jest naprawdę fajny. Oczywiście, fajnie też być razem i móc się cieszyć, że jesteśmy dorośli i możemy robić inne rzeczy.

Małgorzata Socha szaleje na plaży

Dowiedz się: Kiedy dziecko jest gotowe na kolonie, a nastolatek na samotny wyjazd ze znajomymi?

Aktorka poślubiła inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego w 2008 roku. Para jest jednak z związku już od czasów, gdy Małgosia Socha chodziła do liceum. Ich historia to niezły materiał na film. 16-letnia wówczas Gosia wyjechała na wakacje nad morze wraz z rodzicami i na plaży w Darłówku poznała o 3 lata starszego ratownika. Był nim właśnie jej dzisiejszy mąż, Krzysztof. 

Teraz, jak zdradziła gwiazda, czas na wspólne wakacje z rodziną nad polskim morzem. Życzymy udanego wypoczynku!

Źródło:

jastrzabpost.pl

Instagram