Masz pasję sportową, a brakuje Ci środków, by ją realizować? Bądź #wswoimżywiole!

2020-09-10 14:04

Popularyzowanie zdrowego stylu życia to kluczowy element akcji społecznej AQUAPHOR, wspierającej młodych sportowców. Jeśli twoje dziecko ma pasję sportową i chce rozwijać swój talent, ale brakuje mu środków na realizacje tego marzenia - ta akcja jest właśnie dla Was! Do zdobycia 10 stypendiów po 10 000 zł.

 Bądź #wswoimżywiole!
Autor: materiały prasowe

W akcję „W swoim żywiole” zaangażowali się ambasadorzy - światowej sławy pływaczka i mistrzyni olimpijską Otylia Jędrzejczak oraz znany polski podróżnik Aleksander Doba, który trzykrotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki.

Do programu „W swoim żywiole”mogą zgłosić się młodzi sportowcy, którzy szukają wsparcia i pomocy w rozwijaniu swojego talentu. Aby wziąć udział, należy wysłać swoje zgłoszenie, opisać swoją pasję i przekonać do siebie jury.

Spośród zgłoszeń kapituła, na czele z ambasadorami akcji: Otylią Jędrzejczak i Aleksandrem Dobą, wybierze osoby, które zostaną nagrodzone stypendiami. Zostanie przyznanych 10 stypendiów w wysokości 10 000 złotych.

Akcja wystartowała z początkiem września i potrwa do połowy grudnia, kiedy zostaną przyznane stypendia. Zgłoszenia można wysyłać do połowy listopada, poprzez zarejestrowanie się na stronie https://www.wswoimzywiole.edu.pl/.

„Chcemy mieć wpływ na rozwój i wsparcie młodych talentów sportowych w Polsce. Jako, że kojarzymy się bezpośrednio z wodą, chcemy przyciągnąć do siebie w szczególności pasjonatów sportów wodnych, ale nie tylko. Jesteśmy otwarci również na innych młodych ludzi, którzy chcieliby rozwijać swój talent sportowy, ale nie mają do tego warunków finansowych. Jeżeli jesteś właśnie taką osobą – zgłoś się do naszego programu”– mówi Marzena Lewandowska , dyrektor marketingu w Aquaphor Poland Sp. z o.o.

Zachęcamy do przesyłania swoich zgłoszeń – już dziś można dać szansę swojemu talentowi! Do zdobycia 10 stypendiów po 10 000 zł!

Wszystkie szczegóły, regulamin i zasady znajdziecie na stronie: www.wswoimzywiole.edu.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza