"To był bardzo trudny poród". Michał Wiśniewski zdradził, jak czuje się jego żona

2023-05-18 11:13

16 maja Michał Wiśniewski po raz szósty został ojcem. Jego żona Pola urodziła synka, który otrzymał piękne, nietypowe imiona - Noël Cloé. Teraz w najnowszym wywiadzie muzyk zdradził, jak czuje się świeżo upieczona mama. Wspomniał także, czy planuje jeszcze kolejne dziecko.

Michał Wiśniewski o tym, jak czuje się jego żona. To był bardzo trudny poród
Autor: Instagram/@wisniewska_pola Michał Wiśniewski o tym, jak czuje się jego żona. "To był bardzo trudny poród"

O narodzinach synka Michał Wiśniewski błyskawicznie poinformował fanów za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. „Noël Cloé Wiśniewski. Witamy na świecie Synku!” – napisał w dniu jego narodzin dumny tata. W rozmowie z portalem Plejada muzyk zdradził jak jego żona przeszła poród.

Michał Wiśniewski zdradza dlaczego warto się żenić i co przegapił w życiu najmłodszego synka!

Michał Wiśniewski o porodzie szóstego dziecka. „Był bardzo trudny’

Muzyk został zapytany o samopoczucie ukochanej po porodzie. W krótkiej wypowiedzi przyznał, że poród nie był wcale prosty dla Poli Wiśniewskiej.

„Polcia czuje się dobrze, to był wbrew pozorom bardzo trudny poród dla niej. Ona ma to porównanie, bo to jest jej szósty poród” – zdradził.

Już sama ciąża mocno dała się jej we znaki. Ukochana muzyka nie raz wspominała o tym w swoim mediach społecznościowych. „Szczerze? Miało być pięknie a czuję się fatalnie. Męczą mnie mdłości, nastrój woła o pomstę do nieba, sił zupełnie brak” – pisała.

Jak zapewnia Michał Wiśniewski w rozmowie z Plejadą teraz jego żona czuje się już lepiej.

„Mogę powiedzieć, że teraz czuje się bardzo dobrze i mam nadzieję, że za dwa dni wyjdzie do domu” – przekazał.

Dodał, że ukochana rodziła naturalnie i wykazała się ogromną siłą. „Bardzo silna matka i bardzo silna kobieta” – komplementował żonę.

Czy to ostatnie dziecko Michała Wiśniewskiego?

Muzyk został także zapytany, czy nowo narodzony synek jest jego ostatnim dzieckiem.

„Myślę, że tak. Nigdy nie planowałem trzeciego dziecka, czwartego, czy piątego. To jest naturalne, jeżeli obydwoje rodzice czują taką potrzebę, a my ją czuliśmy. Bardzo się z tego powodu cieszę i patrzę z dumą za każdym razem” – odpowiedział.

Przypominamy, że Michał i Pola Wiśniewscy są małżeństwem od 2020 roku. Rok po ślubie powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko - synka Falco Amadeusa. Noël Cloé jest ich drugą wspólną pociechą. Para tworzy dużą rodzinę patchworkową - w sumie razem mają 10 dzieci. Muzyk ma jeszcze czworo pociech z poprzednich małżeństw z Martą Wiśniewską i Anną Świątczak. Podobnie Pola, która ma czwórkę dzieci z poprzednich związków.