Monika Żochowska z „Żon Warszawy” jest w ciąży. Tłumaczy się w finale: „protekcja dziecka”

2023-11-24 9:38

Monika Żochowska z programu "Real Housewifes. Żony Warszawy" zaskoczyła wszystkich podczas finału show. Ogłosiła, że jest w ciąży. Wraz z mężem spodziewa się drugiego dziecka.

Monika Żochowska z Żon Warszawy
Autor: Instagram screenshots Monika Żochowska z "Żon Warszawy"

Program „The Real Housewifes. Żony Warszawy” dobiegł końca. Jak przystało na format inspirowany amerykańską produkcją, w programie wystąpiły uczestniczki, które samodzielnie lub wspólnie z mężami dorobiły się sporych pieniędzy i nie wstydzą się o tym mówić.

Kobiety zostały tak dobrane pod kątem temperamentów, by nie brakowało między nimi mniejszych lub większych konfliktów. Finałowy odcinek miał wszystko wyjaśniać i doprowadzić do konfrontacji pań.

Wszystko przyćmiła jednak Monika Żochowska wieścią o swojej ciąży. Uczestniczka show spodziewa się swojego drugiego dziecka. Jest już bowiem mamą 2-letniego synka.

Goździalska u Jaruzelskiej: Kobieta kobiecie wilkiem

Żochowska tłumaczy: "było mi ciężko"

Żochowska miała swój udział w kilku konfliktach, omawianych podczas finałowego odcinka. Spory i mediacje między kobietami przyćmiła jednak wieść o ciąży. W pewnym momencie Monika Żochowska zwróciła się do Moniki Goździalskiej i zdradziła, że zostanie mamą.

- Monia z jedną rzeczą wróżka miała rację. Będą w przyszłym roku dzieci. Jestem w trzecim miesiącu ciąży. Rzeczy, które mnie w pewnych momentach przygniatały i było mi bardzo ciężko, to była protekcja dziecka, a nie siebie. Ten strach, który mi towarzyszył był to strach, który był związany z moim (red. dzieckiem) – mówiła niejako tłumacząc część swoich zachowań w show.

Takie podsumowanie programu bardzo ucieszyło prowadzącego, Krzysztofa Ibisza, który sam niedawno ponownie został tatą. 

- Nie ma lepszej wiadomości na koniec tej edycji niż tą, którą powiedziała Monika - skwitował.