Nowy hot dog w Żabce. Specjalnie dla dzieci. Co go wyróżnia?

2024-07-11 9:54

Żabka co jakiś czas zaskakuje nowościami. Tym razem przygotowano produkt z myślą o dzieciach, czyli hot doga z parówką Sokoliki. To limitowana edycja. "Produkt będzie w sprzedaży do końca lipca" - poinformowała nas sieć sklepów.

Nowość w Żabce. Hot dog dla dzieci

W 2023 roku Żabka sprzedała 80 mln hot dogów, w tym ponad 1 mln w wariantach limitowanych, czyli kolorowych, pojawiających się z różnych okazji. W czerwcu do oferty Żabki trafił specjalny hot dog dla dzieci. "Hot dog z Sokolikiem, czyli z parówką Sokoliki firmy Sokołów, dostępny jest we wszystkich sklepach sieci Żabka w ramach limitowanej edycji od czerwca br. Produkt będzie w sprzedaży do końca lipca. lub do wyczerpania zapasów. To kolejna unikatowa propozycja, której można spróbować wyłącznie w sklepach Żabka" - poinformowało nas biuro prasowe Żabki. Hot dog z Sokolikiem kosztuje 6,50 zł lub 4,99 zł przy zakupie dwóch sztuk.

Sklepy Żabka

Żabka liczy ponad 10 tysięcy sklepów w całej Polsce (w samej Warszawie jest ich ok. 900). Żabka to sieć małych sklepów z wieloma produktami i usługami. Przez 25 lat obecności na polskim rynku firma ugruntowała pozycję lidera segmentu modern convenience. Ideą funkcjonowania sieci jest bliskość i wygoda klientów, którzy mogą zrobić szybkie zakupy, skorzystać z pakietu usług (np. odbiór i nadawanie paczek) czy zjeść przekąskę na ciepło serwowaną w ramach Żabka Café.

Żabka
Autor: jo Żabka
Beszamel- Borówka Amerykańska