Ola Żebrowska ma patent na problemy z zasypianiem córki. To dziwne, ale ponoć działa

2024-02-19 11:44

Ola Żebrowska to jedna z tych znanych mam, które nie lukrują i nie przekłamują rodzicielstwa. Kochamy oglądać jej filmiki i kadry, na których bycie mamą nie zawsze jest ładne, przyjemne, czasami jest pełne bałaganu i dziwne... Tak jak tym razem. Znana mama pokazała swój sposób na usypianie córki. Jest osobliwy, ale jeśli działa, to warto mieć ten patent w zanadrzu.

Ola Żebrowska ma własny patent na usypianie córki.
Autor: Instagram/ @olazebrowska Ola Żebrowska ma własny patent na usypianie córki.

Choć ma ogromne poczucie humoru i energię nastolatki, to Ola Żebrowska jest już doświadczoną mamą. 36-latka wraz z mężem, aktorem Michałem Żebrowskim ma czwórkę dzieci. 14-letniego Franciszka, 11-letniego Henryka, a także dwójkę maluchów - 3-letniego Feliksa i półtoraroczną Łucję.

Ostatnio, Żebrowska zdradziła nieco na temat rytuałów zasypiania córki. Są zabawne, ale to trik, który doceni z pewnością wiele matek.

Przeczytaj też: Żebrowska zdradza, dlaczego nie ochrzci młodszych dzieci. "Wręcz się go wstydzimy"

Spis treści

  1. Osobliwy rytuał zasypiania małej Żebrowskiej
  2. Związek Michała i Oli Żebrowskich
Radosław Majdan daje 2-letniemu synowi prowadzić auto

Osobliwy rytuał zasypiania małej Żebrowskiej

Wiele mam narzeka na to, że dzieci wyrywają im włosy. Być może dlatego, wiele z nas bezustannie je wiąże, żeby nie narażać się na ból i co najgorsze, wyskubanie włosów przez bąbelka. Ola Żebrowska jednak najczęściej widywana jest w rozpuszczonych pasmach i najwyraźniej jej małej córeczce to bardzo się podoba, bo włosy mamy są jej potrzebne do... zasypiania. I właśnie tu kryje się trik znanej mamy, która zamiast własnych włosów wykorzystuje pasmo włosów doczepianych...

"Dostałam je od @mrpycior jako ratunek dla moich, bo nasze dziecko zasypia szarpiąc mnie za włosy, którymi głaszcze się po twarzy. (ps działa!!)" - zdradziła zabawny rytuał ze swojego domu. 

Od tego momentu, córka Żebrowskich owszem, zasypia tulona przez mamę, ale głaszcze się po policzku sztucznym puklem włosów. Genialne!

Związek Michała i Oli Żebrowskich

Między małżonkami jest 15 lat różnicy wieku. Ślub wzięli w 2009 roku, kiedy Ola miała 22 lata. Rok później, na świat przyszedł pierwszy syn pary, Franciszek. Za niespełna pół roku Żebrowscy będą świętować swoją 15 rocznicę ślubu. 

Ola Żebrowska InstaStories
Autor: Instagram/ @olazebrowska Ola Żebrowska InstaStories