Olga Frycz bez ściemy o chorującej niani. "Wracaj proszę, zrobię ci herbatkę"

2024-02-07 10:54

37-letnia Olga Frycz samodzielnie wychowuje dwie córki - 5-letnią Helenę i 3-letnią Zosię. Choć ojcowie dziewczynek są obecni w ich życiu, to aktorka nie ukrywa, że na co dzień potrzeba jest jej pomoc niani. Teraz gdy panią Tatianę dopadł sezon chorobowy, aktorka z rozbrajającą szczerością mówi o tym, jak ważna jest w jej życiu.

Olga Frycz z córkami
Autor: Instagram/ @tojafrycz Olga Frycz nie ukrywa, jak potrzebna w jej życiu jest niania.

Na pomoc niani, zamiast żłobka czy przedszkola decyduje się wielu rodziców. Wśród znanych osób, często konieczne jest korzystanie z jednego i drugiego rodzaju pomocy. Wiele showbiznesowych niań jest rozsławianych i wychwalanych pod niebiosa, jak chociażby pani Bożenka w domu Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Asysta niani tym bardziej przydaje się samodzielnym mamom, takim jak Olga Frycz. Aktorka znana z seriali takich jak "M jak miłość" czy seria "Nad rozlewiskiem" ma dwie córki z dwóch różnych związków. Domowa logistyka z pewnością nie jest dla niej łatwa. Właśnie dlatego momenty, gdy brakuje niani zdają się być tak bolesne.  

Zobacz też: Olga Frycz rozbrajająco szczerze o marudzeniu córki. "Nic jej kurna nie pasuje"

Spis treści

  1. Chora niania = kłopoty?
  2. Samodzielna mama nie wstydzi się, że potrzebuje pomocy
Jak połączyć koncerty z macierzyństwem? Ewa Farna ma na to sposób!

Przeczytaj: Olga Frycz wrzuciła zdjęcie z przedszkola. W komentarzach hejt na wygląd

Chora niania = kłopoty?

W szczerym i - mimo trudów rodzicielstwa - optymistycznym poście, aktorka i influencerka nie ukrywała, jak ważna jest w jej życiu niania jej dzieci.

- Tatiana zadzwoniła z Ukrainy i powiedziała, że jest chora. Mówię, nie przejmuj się, wracaaaaj, proszeeeeeeeeeeeeeee, zrobię Ci herbatkę, moje córki Cię wyleczą zestawem lekarskim i dobrą energią… Nie przekonałam jej. Exciting week is coming - napisała Frycz.

Samodzielna mama nie wstydzi się, że potrzebuje pomocy

Mówienie na głos o tym, że samodzielnie nie dajemy rady, dla wielu mam jest ważne i pocieszające. Wciąż przecież pokutuje przekonanie, że matki to swego rodzaju superbohaterki, które powinny radzić sobie ze wszystkim. O pani Tatianie Frycz mówiła już nie raz w samych superlatywach.

- Mam cudowną Tatianę, która pomaga mi przy dzieciach i w domu generalnie. Przychodzi od pn-pt czasem w weekendy jak jest taka potrzeba. Baaaaardzo mi pomaga. (...) Pomaga mi od kilku lat, a tak na stałe jest z nami od kiedy urodziła się Zosia - pisała Frycz w jednej ze swoich instagramowych relacji. 

Całej rodzinie życzymy zatem szybkiego powrotu do zdrowia. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza