Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z macochą. Komentarze szokują: "Zastanów się dziesięć razy"

2023-07-10 10:05

Oliwia Bieniuk pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie z macochą modelką Zuzanną Pactwą. "Szkoda, że tutaj nie ma twojej uroczej mamy Ani" - napisała jedna z internautek i rozpętała burzę w komentarzach.

Oliwia Bieniuk z macochą
Autor: Oliwia Bieniuk/Instagram Oliwia Bieniuk opublikowała zdjęcie z partnerką taty, Zuzanną Pactwą.

Oliwia Bieniuk przebywa z całą rodziną na wakacjach w Maladze. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka odpoczywa po intensywnym roku spędzonym na nauce w Warszawskiej Szkole Filmowej. Na wakacje wybrała się z tatą, braćmi i macochą Zuzanną Pactwą.

Oliwia Bieniuk przesłała swoim obserwującym pozdrowienia z Malagi i opublikowała na Instagramie zdjęcie z macochą. Fotografia wywołała lawinę komentarzy. "Szkoda, że tutaj nie ma twojej uroczej mamy Ani. Cudowną kobietą była. Nie ma takiej drugiej" - skomentował ktoś zdjęcie.

"Była cudowną mamą"

Ten komentarz oburzył internautów. "Co za chory komentarz!? Zastanów się dziesięć razy, zanim coś odpiszesz" - napisała jedna z osób. Inni dodawali, że zamieszczanie takich opinii jest nie na miejscu i że wspaniale, że Oliwia ma dobry kontakt z nową partnerką taty.

"Szkoda, że ktoś też pisze taki komentarz, wiedząc dobrze, że mama Oliwii nie żyje i nic to już nie zmieni. Była cudowną mamą i na pewno zawsze pozostanie w sercu, ale to nie znaczy, że nie może żyć dobrze z obecną partnerką swojego taty" - brzmiała jedna z odpowiedzi. Inni komentujący zgodzili się z tą opinią i pisali, że nienawistny komentarz został chyba napisany z zazdrości.

Sama Oliwia Bieniuk w żaden sposób nie odniosła się do tego komentarza. Córka Anny Przybylskiej ma dobre relacje z partnerką ojca, choć nie zawsze tak było. Na początku ich relacja była trudna, a Oliwia, tak jak jej bracia, musieli pogodzić się z myślą, że tata z kimś się zwiąże. W wywiadach jednak podkreślali, że gdy poznali Zuzannę bliżej, nawiązali bliskie relacje i dziś tworzą szczęśliwą rodzinę.

Czytaj: Zborowska pokazała córkę na wakacjach. "Brudne dziecko to szczęśliwe"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza