Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko. Zborowska pokazała córkę na wakacjach

2023-07-06 10:54

Zofia Zborowska to jedna z najbardziej lubianych znanych mam. Aktorka przedstawia w swoich mediach społecznościowych macierzyństwo bez lukru, a w większość swoich treści wkłada dużą dawkę dobrego humoru. Właśnie za autentyczność cenią ją internetowe mamy. Ostatnio pokazała sporo kadrów z rodzinnych wakacji na Majorce.

Zofia Zborowska z rodziną na wakacjach.
Autor: Instagram/ @zborowskazofia Zofia Zborowska z rodziną na wakacjach.

Zofia Zborowska jest od jakiegoś czasu na wakacjach na Majorce. Cała rodzina spędza wyjazd wesoło i na luzie. Nikogo, kto zna i obserwuje aktorkę nie zdziwi fakt, że jej sposobem na to, by spędzić miły urlop z dzieckiem jest nieprzejmowanie się niepotrzebnymi rzeczami. 

Jednym z takich sposobów, by zarówno dziecko, jak i rodzice bawili się latem wyśmienicie, jest stara jak świat idea - brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko.

Zobacz: Zosia Zborowska chwali się, że odpieluchowała córkę. Fanki patrzą na coś innego

Zosia Zborowska wspomina ciążę: "Musiałam zrezygnować z dwóch seriali, miałam czerniaka, było na mnie polowanie"

Sprawdź: Zborowska pokazała życie matki na jednym zdjęciu. Kupisz zareagował: "prosiłem nie powiększaj ust"

Zborowska nie koloryzuje macierzyństwa

Instagram 36-letniej aktorki odkąd urodziła małą Nadzię, jest pełen "mamowych" treści. Podczas wspólnych, rodzinnych wyjazdów Zborowska chętnie dzieli się nie tylko zdjęciami z plaży, ale i radami dla mam na życie z maluchem na wakacjach.

Co istotne dla jej fanek, niczego nie koloryzuje i pokazuje prawdę, która nie zawsze jest piękna i idealna. Tak było i z tym zdjęciem, które naszym zdaniem jest przepiękne w swej prostocie. 

Nadziejka na wakacjach ewidentnie świetnie się bawi

Na swoje Instastories aktorka wrzuciła ostatnio zdjęcie śpiącej na plaży córeczki. Stopy niespełna 2-letniej Nadziejki były calutkie pokryte brudem. Musimy przyznać, że to cudowny widok, a z podejścia Zborowskiej warto brać przykład. 

Większość współczesnych rodziców z rozrzewnieniem wspomina przecież własne dzieciństwo w którym liczyła się dobra zabawa, a nie wystylizowane stroje. Część mam z pewnością wyczyściłaby dziecku stopy przez zrobieniem podobnego zdjęcia... Zofia tego nie zrobiła i właśnie za to ją kochamy. Brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko. 

Zobacz też: 10 pomysłów na „brudne” zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci je uwielbiają

Zofia Zborowska Instastories
Autor: Zofia Zborowska Instastories Zofia Zborowska Instastories
Listen on Spreaker.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza