Oto najsilniejsi bracia na świecie! Starszy z nich bije rekordy Guinnessa [FILM]

2014-09-30 11:30

9-letni Giuliano Stroe oraz jego młodszy brat, 6-letni Claudio, to najsilniejsi bracia na świecie. Chłopcy zaczęli trenować, gdy każdy z nich skończył 2 lata. Teraz starszy brat bije rekordy Guinnessa!

Oto najsilniejsi bracia na świecie! Starszy z nich bije rekordy Guinnessa [FILM]
Autor: Facebook 6-letni Claudio i 9-letni Giuliano są najsilniejszymi braćmi na świecie!

Małe dzieci mają już swoje hobby i zainteresowania. Jednak całkiem nietypową, jak na dzieci, pasję mają 9-letni Giuliano Stroe i jego młodszy brat, 6-letni Claudio. Gdy każdy z chłopców skończył 2 lata, to rozpoczął ostre treningi siłowe i gimnastyczne!

Obecnie starszy Giuliano bije rekordy Guinnessa w chodzeniu na rękach i robieniu pompek w powietrzu. Bracia są bardzo wytrenowani i... umięśnieni. Ciężko uwierzyć, że te stalowe mięśnie należą do tak małych dzieci!

Ten chłopiec jeszcze nie skończył 2 lat, a już tańczy breakdance! [FILM] >>

Mali siłacze są sławni na całym świecie

Ostatnio na fanpage'u Giuliano na Facebooku (który śledzi ponad 2 miliony ludzi!) pojawiło się nowe nagrania, na którym można zobaczyć ćwiczenia chłopca. Tata Giuliano nie krył swojej dumy. O wyczynach chłopca pisał nawet "New York Post".

– Giuliano był bardzo podekscytowany powrotem do szkoły i chciał pokazać swoim kolegom i koleżankom, że intensywnie ćwiczył w wakacje – powiedział w wywiadzie ojciec chłopca.

W Rumunii, skąd pochodzi rodzina Stroe'ów, chłopcy zostali już okrzyknięci "Najsilniejszymi dziećmi na świecie". Pytanie tylko, czy w przyszłości tak forsująca aktywność fizyczna nie odbije się na zdrowiu chłopców?

2-latek chce być jak tata. Z poświęceniem trenuje koszykówkę! [FILM] >>